Alte știri din fotbal
Anderson Ceara, prima reacție după transferul la FCSB
0
Dorit de Becali la FCSB, Bogdan Andone a spus unde s-au împotmolit tratativele
0
Omul care l-a adus pe Zeljko Kopic la Dinamo rupe tăcerea: „La noi e o groapă fără fund în care toată lumea trebuie să arunce niște bani”
0
Cât costă 5% din acțiunile Universității Craiova: „Oferta e valabilă până când începe primul tur al Ligii Campionilor”
1
Știri din fotbal internațional
„Bine ați venit în Mexic!” » Shakira, J Balvin și Mariachi la festivitatea de deschidere a Campionatului Mondial
0
Bogdan Stelea și Florin Răducioiu și-au ales favoritele la Mondial: „Ar fi fără precedent”
0
Mexic – Africa de Sud » Echipele de start la meciul care deschide Mondialul! Reporterii GSP transmit din Ciudad de Mexico
11
Manifestul lui Dan Negru la startul Mondialului: „FIFA a furat ideea lui Ceaușescu”
0
Lifestyle
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
19
Tacos, condimente și... „grăsuțe” umplute cu șorici crocant » „Street food” altfel în Ciudad de Mexico
5
Noua Dacia Striker, surprinsă în premieră pe străzile din București » Reacțiile sunt împărțite
4
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
2
Iranul fortifică de zor Insula Kharg după ce Trump a amenințat că o va ...
Libertatea
Controversele din jurul noii grile de salarizare reapar în spațiul public. ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cine este miliardarul alături de care Simona Halep a fost surprinsă în ...
Libertatea
prietene esti penibil cu echipa ta de mizilicuri care va termina pe la mijlocul clasamentului
Este pacat ca nu ati invatat ce inseamna fair-play si frumusetea jocului... aviz celor frustrati de tot ce-i inconjoara care nu au cunoscut onoarea si respectul. Imi este mila de voi!
noi eram infratiti cu poli timisoara nu cu fulgeru bragadiru
Si noi Timisoreni care a crezut ca ''rapidisti''sunt galeria infratita cu noi,acuma se vede cum sare porcu din sac! (sper ca nu toti rapidist sunt la fel ci numai cei cu 4 clase)
imi doream sa castige timisoara campionatul, dar din pacate s-a desfiintat timisoara. bragadiru care este acum pe locul 2 nici nu vreau sa aud de ei, mai bine sa castige otelul sau vaslui campinatul decat aek fulgerul bragadiru
esti incult!
eu cred ca rapidul nu ajunge in europa
Poli timisoara castiga campionatul... Craiova va fi in B Steaua pote..poate! are noroc sa prinda europa...POATE pa
eu cred ca bragadiru nu are sanse sa castige campionatul
Cand vad cati oameni invidios sunt in tara aceasta nici nu ma mira ca suntem unde suntem.Vad ca multi at-i uitat deja ca Timisoarei puteti sa multumiti ca acuma toti invidiosii puteti sa v-a spuneti opinia pe pagina acesta,asa daca toti o sa crepati de ciuda tot POLI TIMISOARA va fi campioana tarii,asa ca va doresc mult succes la LATRAT !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.