Alte știri din fotbal
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
0
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Ce se întâmplă cu Mirel Rădoi după disputa cu Becali » Mihai Stoica: „Am vorbit cu el”
2
Știri din fotbal internațional
Transformare fizică incredibilă a fostului internațional coechipier cu Mutu! » „S-a retras în munți și s-a dedicat religiei”
0
„Dame un grrrrr” » Atletico Madrid a râs de Barcelona printr-un clip viral postat pe contul oficial
3
Coșmarul Barcelonei contraatacă: „Nebunie să acuzi un jaf. Parcă n-ar fi primit 8 penalty-uri!”
6
Diego Simeone: „Ori de câte ori înfruntăm Barcelona, ajung la concluzia că există o singură modalitate de a o face”
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
Imagini virale cu un robot umanoid care alungă mistreți pe o stradă din ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Glenn Corn, fost oficial CIA și profesor la Institutul de Politică ...
Libertatea
ce parliti sunteti.....timisoara nu a jucat mai nimica la p-neamt...asta ptr cine nu a vazut meciul...TITLUL UNUL F TARE SI CORECT...
oaie sau caine ce esti,afara cu voi din banat.
Pentru o echipa ca Fulgerul Bragadiru va prezentati bine , noroc cu Dobos dar pana la Poli mai aveti mult!!!
Pentru o echipa ca Fulgerul Bragadiru va prezentati bine , noroc cu Dobos dar pana la Poli mai aveti mult!!!
ce de comentarii rautacioase!Poli nu este cersetoare,cum zic unii comentatori frustrati,Iancu a sezizat neregula celor doi jucatori inainte de meci,ce este asa greu de inteles,iar despre titlu,orice echipa doreste sa-l ia,ce e asa de rau in asta?
adevarul e altul si anume ca ATI OBTINUT UN PUNCT CU AJUTORUL LUI BERBECARU!PENTRU PRESTATIA LUI A PRIMIT DOAR NOTA 5 DE CE?
Vad ca e plin de baietzi plangaciosi si invidiosi pe-aici; copii, stitzi foarte bine ca cele 3 puncte au fost pierdute de Rapid regulamentar, se cunoaste povestea, cat despre meciul cu Ceahlau, doar Pantilimon a facut ca Poli sa piarda 2 puncte, iar autotul articolului e un mitic de 3 lei si 10 bani:)Timisoara f..e tot!!!
Eu doresc sa remarc doar ca domnul autor al articolului ca dealtfe si comentatorul partidei transmise de GSP TV nu respecta deontologia profesionala si sunt fani ai altor echipe(eventuial Rapid, Steaua sau Dinamo). Tilul este cel putin rautacios, dar nu este singurul comentator care din pozitie "echidistanta" face afirmatii vadite anti-Timisoara.
Auzi tu, echidistanta...dar nici n-aveti pretentii de la ziaristii miticisti! La ce va asteptati daca nu sa sufle in fund Rapidului si sa balmeze Timisoara ca si-a permis sa castige , in mod corect de altfel , 3 puncte la comisii. Cat despre penalty-ul din meciul cu Ceahlaul , se fluierase inainte fault in atac , pentru un joc periculos evident
A avut dreptate Prunea ! Pomanagii nu reusesc sa bata Ceahlaul , dar vor in Liga Campionilor !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.