Alte știri din fotbal
Rusescu și Bourceanu s-au pronunțat pe echipa de start alesă de Mircea Lucescu
0
Turcia - România, baraj pentru Campionatul Mondial 2026 » Lucescu e foarte ofensiv!
82
Pronosticul dinspre FRF, cu mai puțin de o oră înainte de Turcia - România
0
Iată „loja de Aur” a României la Istanbul! Cum au apărut Hagi, Popescu, Răducioiu și partenerele lor
0
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Un frustrat de la Sportul Studentesc, fosta echipa a lui Nicu Ceausescu
Nu înţeleg de ce i se dā atâta atenție *** care a distrus o echipă de tradiție ,el nu mai are nicio legaturā cu fotbalul, a ajuns la fundul sacului și acum mai încearcă sā mai fure ceva !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
a avut dreptate mitica dragomir acum cateva luni cand a spus ca toata mafia de la frf si lpf lucra sa salveze militieni de la retrogradare. un egal cu voluntari si botosani daca scoteau redmic,acum militieni erau in liga a 2-a chiar daca castigau cu 5-0 cu uta in ultima etapa.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.