Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
as fi multumit cu 21 puncte
O fi programul aparent usor, dar Brasovul, Astra, Gazul sunt nuci tari pentru unii din rasuflatii nostri. De antrenor nu mai spun. O sa dam un gol, apoi o sa stam cu fundul in poarta pana in minutul 96. Frumoasa tactica. Iar in deplasare avem o singura victorie in tot turul. Nu avem atacanti, apararea gafeaza la greu, nu suntem in stare sa legam 2 pase. Jucatorii alearga cu capul in pamant , crispati, disperati, fara vlaga si paseaza de parca s-au vazut prima oara in viata. Ramanem doar cu speranta, poate se intampla o minune. Forza Rapid!
Mama mama,ce program usor !!...parca vad ca ne-o trage Brasovul si ii spulbera visul lui Coposel de a termina pe podium! La cum joaca acum Rapidul daca ia 5 pcte per total din partidele ramase din tur,sint multumit
Urasc faptul va trebuie sa fiu deacord cu tine , dar nu am incotro. Intradevar , tot Sabau este antrenor si asta inseamna ca vom sta cu inima gata sa plesneasca de emotii pina in ultimul minut si daca jucam cu o echipa din Liga a-2-a care "se bate la retrogradare" .++++++++++ +++++++++ Felicitari noilor insuratzei care au facut pozele de nunta pe stadionul Giulesti si... Casa de Piatra.
Programul este usor, dar tot Sabau este antrenor :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.