Alte știri din fotbal
Din Liga 2 la un sezon în care a luat tot: el este surpriza lui Gică Hagi pentru echipa națională
0
Al doilea antrenor care a plecat la finalul sezonului din Superliga: „Mulțumim și mult succes!”
0
Gigi Becali l-a „scuturat” pe jucătorul de la FCSB: „A făcut-o din prostie, nu din răutate!”
3
Florin Bratu, reacție după finalul de sezon: „Mi-a dat Sergiu Hanca mesaj după meci”
0
Știri din fotbal internațional
Surpriză în Anglia: Harry Maguire, exclus de la Campionatul Mondial » Fundașul a reacționat: „Am fost șocat și devastat de decizie”
0
La fel ca Arena Națională » Fosta campioană europeană, alungată de pe propriul stadion din cauza unui concert
0
Dan Șucu, transfer de senzație la Genoa » 10 milioane de euro pentru atacantul lui AC Milan
0
Andrei Rațiu a vorbit despre transfer înaintea finalei Conference League: „Sigur vor veni echipe!”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Testul real de 700 km a scos în evidență adevărul despre mașinile electrice ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
la table* ma scuzati
*** Stoica *** dupa gratii de suparare ca *** de echipa este pe cale sa rateze inegalabilul TITLU, ahh ce sarbatoare ar fi in randurile tuturor microbistilor.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acest ziar s-a transformat in avoctaul conducerii FCSB-ului. Cum sa cenzurezi "***"? Pai, Domnul Mihai Stoica are ***, avand in vedere ca dupa o cearta cu *** si finantatorul gsp-ului, Gheorghe Becali, a spus ca mai bine ar trai intr-o cutie de carton decat sa mai lucreze cu el. Apropo, stirile de sport incep sa lipseasca cu desavarsire de cand s-a trecut la noul format...Dati stiri doar cu interlopi si puscariasi si cenzurati acum absolut orice critica, mai ales la adresa lui Gheorghe Becali si a acolitilor lui, chiar daca nu sunt injurii in comentarii. in schimb, sustinatorii domnului Gheorghe Becali sunt lasati sa se desfasoare in voie. ***? Tolontane, asta era intentia ta? Asa vezi tu ca se indreapta lucrurile, ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** =]]]]]]]] performanta ta maxima de dupa gratii a fost ca ai batut un puscarias la tabe =]]]]
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Va mai dau eu una din ziar: "S-a descoperit motivul pentru care Dinamo nu apare in clasamentul UEFA, pentru ca apare in clasamentul ATP " (pentru ca Debrecen, pentru ca 6-0)
Mai traieste si *** cu numele de *** Stoica ??? Eu cred ca acest *** a uitat ca pe echipa lui de *** ( ***) l-au eliminat *** cu un jucator de camp in poarta :)))))) mai mare rusine ca asta nu a facut nicio echipa din Romanica. Poate a uitat si ca Steaua nu mai exista si acuma trebuie sa se obisnuiasca cu numele de FCSB si mai nou, sa rateze marele lor tel si anume: CAMPIONATUL ( in dauna unei nou promovate) ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
*** cica ar mai fi scris o carte cu titlul "***".
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
CEA MAI MARE RUSINE ROMANEASCA IN UEFA ESTE: Cska Sofia 8-1 Dinamo. In competia unde Steaua a devenit Campioana Europei. , 17. Nentori Tirana – Dinamo 1-0/2-1 Unica eliminare romaneasca in fata Albaniei cu Mircea Lucescu pe banca, tot Lucescu inamo – Vardar Skopje 2-1/0-1, PESCARII Reykjavik – Dinamo 2-0/2-1 Unica eliminare romaneasca in fata Islandei, Dinamo – Polonia Varsovia 3-4/1-3 ( Catalin Hildan cu perfuzii in vene in vestiar a platit cu viata tentativa de a ajunge in CL pe cai murdare) ; Dinamo – IF Elfsborg 1-2/1-0; NEC Nijmegen – Dinamo 1-0/0-0. OPRITI DINAMO SA MAI REPREZINTE ROMANIA CA ***, 0-6 cu echipa liceelor scandinave.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Dar ca raposata Steaua este putina pe care o spala toate echipele din UCL, pasta MM a ratato, nu-i nimica, poate vede in zilele alea libere comentariile de pe aici si se inspira :))
rusine ar fi sa nu mai joci in europa de vreo 10 ani, sa nu te mai clasezi in top 3 tot de vreo 10 ani ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.