Alte știri din fotbal
Dinamo nu se grăbește să-i prelungească înțelegerea: „Clubul e mai important decât jucătorul”
0
Președintele Clubului Sportiv Universitatea Craiova recunoaște un blat: „Și jucătorii, și conducerea au participat. Altfel nu se putea”
1
Motivarea deciziei definitive pentru palmaresul Stelei: „Nu a făcut obiectul unui transfer” » Câte titluri are FCSB până la urmă
29
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Știri din fotbal internațional
Ziua decisivă: ce șanse matematice are FCSB pentru avansarea în Europa League
0
„Felicitări pentru calificare!” » S-au grăbit și au comis-o în seara de Liga Campionilor
0
Cine transmite la TV meciul FCSB - Fenerbahce din Europa League
0
Un suporter a fost înjunghiat mortal la finalul unui meci din Columbia » Fanii oaspeți aveau interzis pe stadion
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Condamnare dură pentru manelistul care a încercat s-o ardă de vie pe iubita ...
Libertatea
da-i in spanac.
CeFuRa , singurul club cu postaci platiti .
te inseli. despre aia nu prea sunt articole deloc. de parca nici n-ar exista.
GSP, multe articole anti Steaua anti Dinamo anti Rapid ! De CeFuRa numai de bine .
sa plecati mercenarilor asa ati facut de cativa ani incoace de la rednic antrenor rusine sa va fie plecati cu totiii nu meritati sa purtati tricourile ros-albe
Draga GSP nu inteleg de ce vreti voi sa scrieti in continuare ca Neghinita e actionar in continuare? Din ce stiu eu cel ce are actionariatul major intr-o companie devine persoana de decizie, deci egal cu patron.
Bine ca a gresit si neaCoitza ala cind ia amenintat ca are 30 de jucatori in vedere asta e una ca atita pot este alta . In plus se plinge si de arbitrj nu numai de bani . Dar nu asta e problema principala la Dinamo . Problema este ca acest Dinamo este cel mai slab Dinamo de cind urmaresc eu echipa de la mijlocul anilor 70' . In rest lasati DEMAGOGIA ca mai mult de 3,4 5 nu vor pleca si nu e exclus sa vina altii si mai slabi decit astia . Ca sa aduci jucatori mai buni iti trebuie bani .
Oameni buni, sunt de părere că echipa indiferent de numele ei, trebuie sprijinită mai ales atunci când lucrurile par să meargă pe roate pătrate, nu doar când situația se prezintă "onorabil" și nu e necesar decât să strigați "m**e" altor echipe ! Nu faceți greșelile celor din Giulești, că riscați să rămâneți doar cu amintirea echipei care v-a făcut fericiți ani destul de mulți ! Sper ca printre jucători, suporteri, conducători și conducerea tehnica sa fie suficient de multi cei lucizi !
si inca ceva, pentru cei care au notat, am zis de acum un an si ceva de BALIGARDEAN ca e un portar cel mult mediu, multi mi-ai sarit in cap, de atunci pufy asta si- aratat valoare si inc ao data nu m-am inselat, pacat ca nu am facut pariu cu voi , ca multi mai erati care-I luati apararea pufuletului asta:))
concentreaza-te mai bine la meciurile din liga a-2-a...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.