Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
se destrama hibridul asta de echipa interlopo-comunist! TOTI ROMANII SE VOR BUCURA! daca nu era mafia rosie,rusinea ste.le.mista nu participa nici anu' trecut in cupele europene! asteptam cu totii sa se desfiinteze m.i.5.e.ria asta de echipa,singura echipa care a furat cce prin Valentin Ceausescu, si fotbalul romanesc sa progreseze.numai asta putem sa avem un fotbal curat si sa scapam de buboiul bolsevic de pe obrazul fotbalului romanesc.
"Am avut o discuţie şi cu patronul, şi cu preşedintele clubului, despre lot şi despre strategia clubului, şi din discuţiile pe care le-am avut cu dînşii am tras concluzia că trebuie să-mi văd de drum" . Asta spune tot. Gigi face cash out. El crede ca titlul si calificarea in grupele UCL se vor face din inertie, dar personal cred ca nu are dreptate. Pentru ca e cioban prost face 6 milioane din transferuri si pierde vreo 20 pe sezon.
Ne dezamagesti. Alta data iti atribuiai minim 8 like-uri in maxim 30 secunde.
Ironia sortii :)) inventatorul clonelor si in acelasi timp recordman in numar de clone acuza alti useri ca au clone :)))))
Nu am treaba cu ei bre, pe mine unul nu ma deranjeaza, ii ignor si atat. Inca nu a reusit ciobanul sa ma spele pe creier cu "tii".
Plin pe articol de sigle cu Rapidul Insolvent, clone clone clone.
Uite de ce nu dispar astia, Mironica-Stucan-Lipovan, ca se gasesc niste dinamovisti si rapidisti sa ii linga in çùr!
da, votati dottore si apoi gigi o sa fie gratiat a doua zi:)))
In anii 60 totul era cartelat, primeai un costum de haine la doi ani. In 80 s-a revenit. Cativa ani in perioada 70 a fost relativ normal, curgea lapte si miere la fel ca si in celelalte tari socialiste, in sensul ca puteai trai decent daca aveai o functie oarecare si erai bine cocotat pe scara sociala. Le-a mers super doar nomenclaturistilor, ei isi permiteau extravagante demne de clasa mijlocie din Occident... Faptul ca atunci erai tanar, nu inseamna ca trebuie sa regreti vremurile acelea, insa voi comunistii atei, nu credeti in reincarnare sau viata de apoi, desi as putea sa jur ca va clonati mostenirea ideologica si n-o sa dispareti niciodata:)))
am spus eu asa ceva? incercam sa'ti deschid ochii ca sa intelegi cum a fost de fapt si sa vezi putin istoria din perspectiva, dar vad ca preferi sa ramai ignorant si incult tipic unui zburator...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.