Alte știri din fotbal
Korenica, eroul din CFR - Rapid: „Asta este cel mai important”
0
CFR Cluj - Rapid 1-0 » CFR-ul lui Pancu accelerează spre titlu! Victorie uriașă cu Rapid
13
Turcii au numit cea mai mare problemă a României: „De asta noi suntem favoriți”
1
Alibek Aliev a oferit ratarea play-off-ului » Din 4 metri și cu poarta goală, a cruțat-o pe Rapid!
0
Știri din fotbal internațional
A plecat după doar două curse! Echipa din Formula 1 și-a pierdut șeful de echipă
0
Napoli, victorie și salt pe locul 2 în Serie A
0
Arne Slot, despre accidentarea lui Salah: „E o veste bună pentru Liverpool, nu și pentru Egipt!”
0
Inter vrea să-și recupereze banii » Jucătorul lui Chivu nu a confirmat și ar putea fi vândut în Premier League
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
O bătrână din Italia i-a lăsat 100.000 de euro badantei sale din Moldova, ...
Libertatea
Unui angajat al băncii ucrainene, reținut în Ungaria, i-ar fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Donald Trump încearcă să iasă cu capul sus din războiul cu Iranul: „Cred că ...
Libertatea
Bă, *** de cātane, la miting enoriașilor, daca prinde Jan vreun *** care nu vine la miting, *** prin sufrageriile voastre confort doi ... *** hai, ne vedem pe 24, v-am pupat pe portofel nebacalaureatilor
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Parteneriate din astea cu galeria sunt o prostie..nu au cum sa reziste,nu au cum sa functioneze..Poate se strang niste bani la inceput dupa care urmeaza degringolada..Steaua nu poate sa fie echipa "UNOR oameni de afaceri si potenti financiar" poate sa fie echipa UNUI singur om de afaceri ADEVARAT care poate sa faca si performanta si profit cu un asemenea brand..asta bineinteles daca nu va trebuii sa plateasca 60mii de euro pe luna (fara meciurile europene) pt stema daca chiria va fii de bun-simt nu ce se cere acum..astae toate fac peste 1-1,3 mil de euro pe an bani aruncati pe geam,bani cu care platesti 3-4 jucatori de mare clasa nu ciurucurile de acum..Steaua ca sa functioneze la maxim are nevoie de 8-10 mil pe an ca vrem noi sau nu asta e adevarul,pt asta trebuie sa jucam macar odata la 2 ani in CL ..Ghencea e stadionul Stelei dar este depasit ,invechit si nu poate devenii un stadion "european" decat prin investitii uriasa..Probabi sa construiesti unul nou este mai ieftin..Cine sa o faca ?? nu exista patron in romania care sa aiba puterea asta financiara..Armata nu ar trebuii sa aibe nici o implicare ei nu au facut nimic in ultimii 15-20 de ani decat au luat ...au vandut 2-3 echipe nu una singura inclusiv echipa care dimina Romania in anii 90-95..nu trebuie sa vina cu pretentii absurde ..ca au facut pana acum au alungat fanii de pe stadion nimic altceva..
unde scrie ca o sa ajunga asta "patron" ? asta ai inteles tu? e bine ca avem "suporteri inteligenti"....ce urmeaza? "hai nea gigi sus pe maybah" ?
MAI FLAMANDULE NU TE MAI BAGA NIMENI IN SEAMA SI FACI TU PE SALVATORUL STELEI.CU CAT TE PLATESC *** DE LA ARMATA ? VOI PUSCARIASILOR NU SUNTETI SUPORTERI ADEVARATI NU VORBITI IN NUMELE CELOR CARE AU FOST MEREU CU ECHIPA SI VOR MAI FI. VOI ATI SUSPENDAT TERENUL S-AU PLATIT AMENZI ENORME DATORITA COMPORTAMENTULUI HULIGANIC DE CARE DATI DOVADA. CINE DRACU ESTI TU DE PROPUI FEL DE FEL DE GOGOMANII *** !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Steaua Bucuresti a ajuns subiect de bascalie pentru toata lumea. Dureros! Abia astept sa vad Armata implicata in finantarea echipei de fotbal, impreuna cu sutele de mii de soldati ultrasi din anii 90 care vor face cele mai puternice coregrafii in Liga a 4-a. Oare cand se vor trezi la realitate toti "potentii financiar" care solicita potronatul clubului?!
Pana si desteptul asta face referire la echipa asta , doar ca mai sunt unii proosti care o ard cu clona si cu nu stiu ce. Echipa nu poate fi preluata de armata ca e o societate .
Cand e vorba ca Steaua sa fie oferita pe tava unui derbedeu,unui interlop nu mai conteaza traditia Stelei ? Brandul Steaua poate fi dat unui mardeias de cartier fara sa i se prejudicieze imaginea ? Bine.Ia tu Pavele echipa de fotbal de la Armata si fa tu performanta cu ea.Oricum decat sa ramana la Armata impotenta e un pas inainte dar ca sa egalezi performantele *** nu vei reusi nici de departe,te vei poticni chiar la promovarea in prima Liga
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Închirierea siglei de la armata costa 60 000 euro pe lună doar in liga 1 plus inchiriere pt cupele europene , oare cine o sa vina sa plece la drum cu asa deficit? Plus fotbalisti de valoare si salarii pe masura ???
*** : FCSB e Steaua si niciodata nu as vrea echipa Steaua pe mana armatei . O echipa de fotbal ce nu are drept de joc in cupele europene nu se poate numi echipa de fotbal . Sper ca toata lumea sa inteleaga daca echipa Steaua ajunge pe mana armatei nu o sa aive drept de joc in cupele europene !!! Doar echipele cu capital privat au drept de joc in cupele europene!!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta e culmea ipocriziei la *** non stop de Steaua.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.