Alte știri din fotbal
Oferte pentru doi jucători înainte de barajul FCSB - FC Botoșani: „I-am dat acordul să plece”
0
Câți bani a câștigat FCSB în Europa League în acest sezon » Roș-albaștrii sunt codași
2
„Gata, nu mă mai întrebați asta” » Gigi Becali a surprins și a făcut anunțul în direct: „Așa a fost și la Edi Iordănescu”
3
Rapid a confirmat în premieră interesul pentru antrenor: „Ni-l dorim, o să luăm legătura cu impresarul”
5
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, gol superb și campion în premieră în Arabia Saudită » Portughezul a fost șef de galerie la final: imagini senzaționale
0
Înainte de Mondial, Norvegia a aprobat legea de care mulți cetățeni nici nu voiau să audă
0
Norvegia și-a anunțat lotul pentru Campionatul Mondial » Odegaard și Haaland, nelipsiți din echipă + Mai multe absențe notabile
0
Pedro, mesaj emoționant la despărțirea de Lazio: „Priveam în sus și admiram cu mândrie”
0
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
3
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Marea Britanie ia o decizie fără precedent privind sancțiunile Rusiei, ...
Libertatea
Filmul tragediei din Bacău, unde un elev s-a înecat și a murit în pauză. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Reprezentanții firmei care a făcut revizia susțin că liftul din Palatul CFR ...
Libertatea
"Noi suporterii suntem dispusi sa preluam echipa de fotbal in asociere cu Armata si cu oameni potenti financiar...dar de ce tot cu o ARMATA comunista care acum ar trebui sa-si faca griji de reactiile Ucrainei nu de sigla lui Gigi, si cine sunt oamenii aia "potenti financiar" dispusi sa-si lase averile pentru Steaua, ce clanuri politico-mafiote ai gasit sa te plateasca bai Jeana Pavela?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
din cauza lor joaca steaua cu stadionul gol, au alungat lumea de la stadion
Hai la miting ... Cum stiu romanii in general , nu neaprat stelistii prima intrebare , ploua in 24 ? Daca ploua mama nu ma duc , unu in plus in minus tot acolo e .... a doua intrebare , Dar se da ceva ? Macar o sarma un mititel niste pixuri , un 10 lei , orice
pe 24 octombrie intalnirea cu ***.. pote se sesizeaza si politia pentru ca are de unde sa culeaga
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Este prima mea vorba urata pe acest site. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
praf in okii poti sa faci un milion de mitingurii degeaba ...banuuu face pamantu sa se invarta cand i aud aducem noii oamenii potenti finaciar sa morii tu.haiii barja cu vrajeala asta numai sa fi prea prost sa crezii
Pavele, vezi ca iti rupe Becali capul iar. ***, asmute Jiji cainii pe voi. Cum poate veni Pavel asta cu bullshitul asta din nou. Asta a fost suporter de cariera iar cand s-a inchis robinetul, a disparut si el.....sa fim seriosi. Daca Romanii pot fi manipulati de scursura asta, nu mai zic nimic.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
M-au cuprins toate emotiile...
cred ca il confunzi cu Mustata.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.