Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
Decat sa fi de rasul CL mai bine stai acasa , aia sint prosti cand v-au denumit rusinea europei in Cl ?Nu ti-e rusine sa vorbesti despre alta echipa cand echipa se numeste fcsb si are o sigla furata a unei echipe legendare ?
Fals toata lumea vrea la Dinamo, Domnul Negoita plateste 4-5000 e /luna. :)))))))))))) Plus ca esti exclus din Europa si ti-ai distrus singur CV.
pai ba,am spus de *** aka dinamo aka rusinea europei. Steaua in ucl este pe locul 40 din fix 130 de echipe ce au jucat in grupele ucl. in schimb,dinamo nu a jucat niciodata in grupele ucl de aia este rusinea europei. mai mult,nu are nici macar o singura victorie in toata istoria ei infecta in turul 3 ucl. nici macar una. una singura nu are in toata istoria in turul 3 ucl.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si de ce *** vorbesti asa de urat cu ce te-a jignit omul asta *** ?Ma mir ca nu a zis nimic de *** Rusinea Europei in CL din 2006 incoace
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
parca este *** dinamo,*** aka dinamo aka rusinea romaniei. ha ha ha
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ei acum ce sa zica si asta, probabil vrea si el un contract beton sa-si asigure finalul de carieria. Sigur just e ca majoritatea strainilor care ajung prin tara ar veni la steaua din motive logice, steaua fiind cel mai titrat club din romania si cel mai bine vazut in europa, insa toti jucatorii dau declaratii dupa cum bate vantu. Cat despre de lucas din ce imi amintesc era bunicel dar nu extraordinar, nu usnt sigur ca ar fi peste ce avem noi acum la mijloc, si aia destul de slabuti.
al 50-lea jucator transferat de gsp la fcsb vara asta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.