Alte știri din fotbal
„Gino Iorgulescu are o perspectivă de inteligență artificială!” » Totul despre salariile de la LPF: „E chiar puțin cât câștig!”
0
Radu Miruță, detalii noi despre promovarea Stelei: „Drumul echipei spre prima ligă continuă”
0
Fostul antrenor de la FCSB se opune revenirii lui Adrian Șut: „Credeam că se va impune acolo”
1
LPF a analizat sistemul grecilor și a dat verdictul: „Cel mai bun format pentru Superliga e acesta! Și de ce spun asta?”
9
Știri din fotbal internațional
Fostul fotbalist a izbucnit în timpul unei discuții televizate după Atletico - Arsenal: „Mă enervează la culme!”
0
Cristiano Ronaldo nu se oprește din marcat » Portughezul a atins borna 970
0
Simone Inzaghi reacționează la ancheta în care este implicată și Inter: „Sunt șocat!”
0
Jucătorii lui Atletico Madrid, încrezători după turul semifinalelor Ligii Campionilor: „Vrem să ajungem în finală”
0
Lifestyle
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
V-a mușcat o căpușă? Care sunt pașii imediați de făcut
0
Diana Munteanu are un fotbalist favorit la CM: „Dacă m-ar da o tură cu trotineta nu mi-ar părea rău”
30
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
Radu Miruță cere demiterea șefei Metrorex, pentru 60.000.000 de euro ...
Libertatea
Germania, amenințată de Trump cu retragerea trupelor americane: „Urmează ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Grătarul de 1 Mai s-a scumpit cu 25%, în 2026. Cât scoate din buzunar o ...
Libertatea
care e acela ? tu nu stiai ca Steaua a jucat in 10 oameni,Ontel fiind eliminat...a? unde scrie ca nu ai voie sa joci in 10 oameni,fara jucator U21...daca din cei 11,acela care era U21 e eliminat,a ?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
e umilinta mare in adn-ul fanilor condusi de ionut negoita.
:))) Va minte de vreo 3 ani, cel putin. Gogosi dupa gogosi, dar sunteti prea prosti sa va prindeti, prea preocupati de ce face Steaua. "Doar Dinamo Bucuresti" isi vinde jucatorii pe bani mai putini decat echipe din Liga 2. :)))
Asa e cind esti slab de inger si nu te duce capul, comentezi aiurea.
Puterea pe care crede că o are Gigi nu e de la Dumnezeu,și de la satana :)Pe Dumnezeu nu-L putem amesteca cu potloglării ciobănești și diavolești.Dacă va reuși să-l ia pe bizon va avea soarta lui Marica și Țucudean,oricum bizonul e pe cale de dispariție.E curios lucru,să te dai mare doar că ai bani și putere să cumperi ce vrei,e și mai curios căci cu această ,,superioritate'' la toate nivelurile,biata clonă nu a reușit de 7 meciuri să bată un Dinamo plăpând și șchiop.Gigi,nu te umfla în blană,că o să crăpi,tu știi ce spune Domnul,că cine se înalță va fi smerit!
Poti sa fii mai explicit? Despre ce jucatori e vorba?.....
Adevaratul tradator este Negoita, care ne-a mintit. Carpanosul este rupt si vinde tot ce-apuca. Du-te Negoita *** si lasa-ne in pace !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asa se intampla cand la Dinamo este patron un parvenit mincinos ca Negoita, care are in cap doar sa faca bani si-l doare-n basca de echipa si suporteri. Becali, cat este el de cioban limitat si ***, este cu trei clase peste toti asa-zisii patroni si investitori de la Dinamo(de fapt ei sunt niste tzepari, pusi pe sifonat bani din club )
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Regulamentele nu's pentru ei, la fel a fost si folosirea unui jucator de 22 de ani pe postul unuia de 21, in meciul cu Iasiul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.