Alte știri din fotbal
Model pentru București?! De ce costă atât de puțin închirierea Cluj Arena: „La noi e altfel!”
0
Avertisment pentru omul momentului în Superligă: „Poate să-ți dea 14-15 goluri într-un an!”
1
„Nu suntem o echipă de mâna a patra!” » Antrenorul pune presiune pe conducere: „Vreau jucători! Nu avem un atacant”
3
Șeful din Superliga a răbufnit, în direct: „Ne mințiți! Vreau să mă uit în cameră când spun asta”
16
Știri din fotbal internațional
MM Stoica a avut dreptate: Auda chiar e slabă! Călăul FCSB-ului, spulberat în turul 3 preliminar al Conference League
1
Emil Săndoi sună adunarea la Craiova: „Avem o șansă imensă, să profităm de ea!”
0
Mihai Bobonete, noul acționar al Universității Craiova: „De fapt, ăsta este scopul venirii mele aici”
0
Ce au făcut românii Vlad Dragomir, Racovițan și Corbu în această seară în cupele europene
0
Lifestyle
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
4
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
„Băiatul rău” Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
6
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
7
Sebastian Burduja, fost ministru al Energiei: Nu se pune problema unui ...
Libertatea
Peștele care cântărește cât doi urși grizzly și ajunge să coste 3 milioane ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
Guvernul reduce cu 20% acciza la motorină din 16 august: măsura anunțată de ...
Libertatea
bah tu esti prrost, adik ***? ce legatura au cluburile private fc ddb coafor adunatii-copaceni si fc fcfcfcfcsb, cu relicvele comuniste steaua si dinamo? adik ***?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
maccarone a fost si la 0-6 cu fcfcfcsbistii, respect italianului ca a asistat la performanta istorica prin care am jucat ca niciodata si am fost umiliti ca intotdeauna!
Ce treaba are fcsb cu ceea ce spui tu?
Pardon NONCAMPIONI
Acolo unde, în semn de „apreciere”, invitații speciali - Bunica, Moți și Maccarone vor înmâna fcsb-iștilor medaliile de NECAMPIONI.
Dinamo in B si gata falimentul....sper sa urmeze si fcsb. Aceste relicve comuniste trebuie sa dispara. Ciudat este ca sunt oamenii care inca tin cu aceste echipe sovietice create cu tancul
ce fcfccfcsb visezi bah? noi suntem fc coafor ddb adunatii-copaceni. mandru ca sunt ddbist adunat-copacenean si avem sansa acestui baraj istoric!
Voi sunteți FC FCSB, voi jucați finala la Buzău. :))) ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
se lasa cu partaj in acest mariaj ? mU , stai frumos in B , iti e mai bine .
noi suntem dinamoo, noi jucam barajul, ale ale aleee
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.