Alte știri din fotbal
Răzvan Raț, mesaj la stingerea lui Mircea Lucescu: „Omul care m-a ajutat sa devin ceea ce sunt azi”
0
„Este unic” » Dinastia Șahtior și una dintre cele mai mari moșteniri lăsate de Mircea Lucescu: Cupa UEFA
0
Scrisoarea de suflet a rivalului Fatih Terim pentru Mircea Lucescu: „Oriunde ai fi, nu îți vei lua niciodată ochii de la fotbal”
0
Cutremurul din 1977 a contribuit la venirea lui Mircea Lucescu la Corvinul Hunedoara » A fost arhitectul „echipei de sub furnale” și a lansat jucători uriași
0
Știri din fotbal internațional
Serie A, mesaj în limba română după decesul lui Mircea Lucescu: „Suntem alături de familia îndurerată”
0
Revoltă pe Anfield! Fanii lui Liverpool amenință cu proteste după scumpirea biletelor: „Dacă vocile suporterilor nu sunt ascultate, ne vom face simțită prezența”
0
Elias Charalambous, dorit de una dintre cele mai bune echipe din Grecia
1
Criza de nervi a lui Kylian Mbappe! » Pe cine s-a supărat și cum a reacționat după fluierul final
2
Lifestyle
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
3
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
18
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Suma infimă pe care ANAF a recuperat-o din prejudiciul rezultat din 12 ...
Libertatea
Meserii bine plătite cu școală puțină. Profesioniști cu numai 10 clase pot ...
Adevărul
Ilie Dumitrescu și-a amintit ultima discuție cu Mircea Lucescu, care a avut ...
GSP SPECIAL
Cine sunt chiriașii eterni din ambasadele din Africa pentru care plătesc ...
Libertatea
VECI! URZICENI - 10 SUPORTERI! "U"-UN ORAS INTREG! CREDE-MA CA PUTEM TRAI SI IN "C" LINISTITI PE BANII SUPORTERILOR :) SI NU NE DERANJEAZA SA JUCAM PE CLUJEANA AM SUCAT SI LA SIBIU SI LA ALBA SI LA MEDIAS SI NU AM FOST AFECTATI CA NUMAR SAU SUFLETESTE ;)
Daca treci prin Cluj vei avea o surpriza. Sper ca acest oras sa insemne intotdeauna mai mult decat U Cluj-N.
U Cluj mi-e ca va avea soarta Urziceniului cat de curand!
ati inceput deja sa va facetzi echipa?! adevaratzi fani, ce sa mai...
ploiestiul este municipiu, pricepi? am glumit, evident...
Daca vine, vrem ca nucleul noului Petrolul sa ramana echipa de acum. Sunt anumiti jucatori la Petrolul care au valoare mai mult de liga a 2-a. Le multumim ca s-au straduit cum au putut ei dar doar in locul lor ar trebui sa fie adusi jucatori de la U. Bineinteles, jucatori precum printul sau galamaz nu au ce cauta aici. Galamaz nu ne-a facut niciun rau dar stim ca nu va iubi niciodata Petrolul dupa ce s-a intamplat aici, deci mai bine sa ramana la U, atat pentru noi cat si pentru el. PS: CLAR TREBUIE SA RENUNTAM LA BIKANA!!!
Mai lingator de cururi de scroafa si bozgori ,sa sti ca Walter nici macar nu a participat la licitatia pt salubrizarea orasului ,verifica pe site la primarie jegosule sa te convingi.A facut in 2 ani un centru de copii si juniori cum boratu de bozgor nu a facut in 10 desi a primit totul gratuit.Intradevar stadionul e al orasului dar orasul inseamna "U" Cluj-Napoca.
destept cel care a bagat acest text exact acum. daca l-a bagat cu scopul care imi trece mie prin minte, evident.
Singurul oras?Pai Ploiestiul? Sau ai pus Astra ca fiind Astra Giurgiu?
De unde sa stie microb(isti) din ziua de azi ca Farul l-a dat pe Hagi , Craiova pe Balaci, FC Arges pe Dobrin si ca echipele respective alaturi de multe altele gen UTA sau Poli Timisoara care au scris istoria fotbalului romanesc sunt acum toate folosite de niste oameni mizerabili in scopuri electorale sau pentru a-si umple ei buzunarele .Incet,incet fotbalul romanesc moare, suporteri adevarati sunt din ce in ce mai putini, toti migreaza de la o echipa la alta mai ceva ca politicienii,culmea e ca se si mandresc cu asta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.