Alte știri din fotbal
Gabi Balint a dat verdictul înainte de Craiova - U Cluj: „Văd șanse foarte mici”
0
Thomas Neubert și-a ales favorita dintre Craiova și U Cluj: „Inima mea e acolo”
0
Final de drum pentru Daniel Oprița: „A fost ultimul meu meci la Steaua!”
2
Adrian Popa nu s-a ferit să vorbească despre problemele de la Steaua: „Aproape toți sunt la final de contract”
0
Știri din fotbal internațional
Dramatism total în „finala” campionatului din Scoția » Un gol validat după intervenția VAR a spulberat visul revelației sezonului
0
Chelsea - Manchester City, în finala Cupei Angliei » Echipele de start
0
Chivu i-a prezentat scuze în meciul care i-a adus titlul lui Inter! » Cum se poate revanșa față de jucătorul frustrat
0
Sead Kolasinac a acceptat oferta și va juca pentru clubul său de suflet
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
9
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
5
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
O căprioară „alcoolizată” a devenit virală în Franța: „Bambi a băut prea ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
LIVE TEXT Finala Eurovision 2026. Ce țări se luptă pentru ...
Libertatea
Bla,bla,bla, Steaua ta e anapoda trântorule
Se confirma ce am scris de multe ori aici: Talpan a obtinut in justitie declararea mortii echipei Steaua Bucuresti care a castigat Cupa Campionilor.
Mi se pare cel mai just si corect. N-ai cum sa treci CCE in dreptul unei echipe amatoare din liga secunda asa cum n-ai cum s-o treci nici in dreptul FCSB.
E ceva ”normal ” la noi doar suntem unici în lume cu zicala „Să moară şi capra vecinului“ , zicală pe care românii au adus-o la nivel de artă ! Din păcate la noi nu mai e demult o simplă zicală ci mod normal de manifestare și trăire ... vorba marelui Eminescu : ”Ca la noi, la nimenea” !
Nu ai inteles nimic ! Dupa ce s a consultat cu FRF...transfermarkt are 3 profile...unul cu steaua bucuresti infiintata in 47, moarta in 98..careia i se atribuie cupa campionilor si vreo 20 de titluri. Un altul cu fcsb..infiintat in 2003, si un al treilea cu csa ...infiintat in 2017. Acum, este la mintea cocosului care a fost adevarata steaua....cine nu vede asta...ori este prea prost...ori stie si se minte singur !
Mai citește încă o dată că nu ai înțeles nimic.Sper că ai terminat clasa întâi.
Sunt curios, cum vor mai reusi da se unesca unii pentru nu stiu al catelea titlu... Poate inteleg toti cei care viseaza cai verzi ca fcsb nu e Steaua. E doar o insiruire aiuristica de consoane condusa de niste condamnati penal.
Unde este decizia curioasa ? Cum sa atribuie germanii cupa campionilor celor de la fcsb sau csa...cand Frf le a spus clar ca adevarata steaua, detinatoarea cupei campionilor nu mai exista ? Vedeti clar a fost o steaua din 47 pana in 98 ! O clona din 2003 incoace..si o alta clona din 2017 incoace ! Adevarata steaua ucisa si ingropata de gigi in 98...cu datorii enorme...ptr a crea o alta societate mai uscata si mai curata, care nu are nici o treaba cu steaua bucuresti.
Exercițiu de logică: echipa a mers la Sevilla în 1986 sub numele de ,,Steaua”. Să spunem că exact înainte ca Helmut Duckadam să apere ultimul penalty, Becali ar fi preluat echipa. Exercițiul se termină cu întrebarea: era nevoie de o duamnă jiudecătuare să ne spună cine a câștigat Cupa Campionilor Europeni?
simplu,*** csa cu marca si sigla a iesti pe minus in ultimi 10 ani cu 40 de milioane de euro. deci?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.