Alte știri din fotbal
Stadionul din Superliga va fi scos la licitație pentru o sumă infimă, în plin campionat
0
Filipe Coelho nu se lasă păcălit de forma slabă a celor de la CFR și lansează avertismentul: „Va fi dificil”
0
Csikszereda - FC Argeș, primul meci al zilei în Superliga » Gol superb în minutul 36
1
Liga 2, etapa #16 » Puștiul cedat de FCSB a făcut show la Reșița + Steaua, ciuruită în 30 de minute. Clasament după 8 meciuri jucate
6
Știri din fotbal internațional
Xabi Alonso l-a abordat personal pe starul lui Juventus pentru a-l convinge să vină la Real Madrid!
0
Heerenveen - PSV, în etapa #15 din Olanda » Dennis Man dă o pasă de gol genială
0
Thomas Tuchel a criticat tragerea la sorți pentru Cupa Mondială din 2026: „Nu avem nevoie de așa ceva”
0
Final incredibil în Aston Villa - Arsenal și lupta la titlu în Premier League e relansată!
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, dar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
4
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cum se explică incidentele în care Marina SUA a pierdut trei avioane de ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Milionarul în crypto Roman Novak și soția lui au fost răpiți, torturați și ...
Libertatea
calinescu, acest randoom dinamovist..:) e atat de prost incat crede ca strambul a scris acest articol..
Pt fc5bistii frustrati: oare pentru fc5b Roti e bun si la Dinamo e petrada?? ...da-r-am cu pamant in voi de nastrusnici!
Unde spune Rednic ca vrea sa-l umileasca pe ciobanul puscarias? Mereu inventati rivalitati si controverse in intentia de a instiga la ura si violenta! Rusine gsp!
va faceti de ras, nu ca ar fi prima data , daca cenzurati botanica sau botanist.....avem peste stricat...:)
Alta stire de umplutura, pentru rating.
Stiti doar umilinte, repetentilor...si va mai mirati de ce va injura lumea.
asta daca se duce la fcsb (echipa nu este STEAUA) isi rateaza cariera ca toti ratatzii care au uitat fotbalul dupa ce au jucat la amatorii fcsb
Cum am zis si ieri, Rotariu nu ne va ajuta deloc, el a facut figuratie in ultimu an, prefer altceva, sa se duca la FCSB sa impacheteze CASH precum Coana Veta la Covalact !!!
Bravo ba baiatule, bravo *** in fata la palat, ba ce baiat perspicac ai fost, ba! Cum de ai mirosit tu bai baiatule cum sta treaba cu Miricica si Luana c*** lui tatuca ta supremul, unicul, razboinicul...Vedeav-as colegi acolo unde va e locul la amandoi!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu va agitati, n-ar fi prima si nici ultima teapa luata de Becali, deja s-a obisnuit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.