Alte știri din fotbal
MM Stoica, cucerit de rival: „Atenție, e poate cel mai bun jucător din Superliga!”
0
Steaua - FC Bihor, în etapa #4 din play-off-ul Ligii 2 » Lincar are un examen greu în Ghencea
0
Sepsi - FC Voluntari, în play-off-ul din Liga 2 » „Finală” pentru promovarea directă în Superliga
0
Ce se întâmplă cu Mirel Rădoi după disputa cu Becali » Mihai Stoica: „Am vorbit cu el”
0
Știri din fotbal internațional
„Dame un grrrrr” » Atletico Madrid a râs de Barcelona printr-un clip viral postat pe contul oficial
1
Coșmarul Barcelonei contraatacă: „Nebunie să acuzi un jaf. Parcă n-ar fi primit 8 penalty-uri!”
2
Diego Simeone: „Ori de câte ori înfruntăm Barcelona, ajung la concluzia că există o singură modalitate de a o face”
0
Arne Slot a „explodat”, după eliminarea lui Liverpool din Liga Campionilor: „Împotriva noastră”
1
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
De la hobby la profit. Tânărul care crește păsări „ca la țară” pentru a ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Glenn Corn, fost oficial CIA și profesor la Institutul de Politică ...
Libertatea
Oricum acum nu mai conteaza. Dar eu zic ca daca cineva nu il tine la distanta pe acest Ioan becali , va distruge si Steaua.
pai da . dar asta samsarul e capul rautatilor. Ioan Becali era seful lui BOrcea . Il controla .
Pai o sa trec pe la tine , tu sigur ai o farmacie la tine acasa...
Dinamo nu a avut performante in Europa pt ca au vandut jucatorii buni dupa 1 an 2 . In schimb Steaua a vadut jucatorii buni dupa ce s-a folosit de ei 4-5 ani. Unii au ajuns la plafonare. Becali merita mai mult respect.
Pana la urma impresarul nu poate decat sa vina cu oferta si atat.Mai departe e problema clubului daca accepta sau nu sa se desparta de jucator.La voi abia asteptau actionarii sa dea cate o lovitura de genul asta.In schimb, ciobanul a inteles ca poati lua mai multi bani din Europa decat de pe transferuri, dar pt a realiza acest lucru, ai nevoie de o echipa purernica.
Ai nevoie mare de medicamente Shezarica .
jiji vrea 8 milioane + Bale pentru ChiriCa$h
Samsarul asta a distrus Dinamo , acum vrea sa distruga si Steaua. Vedeti stelistilor de ce Dinamo nu a facut mari performante in Europa? La prima oferta un jucator bunicel de la Dinamo era vandut.Pt asta sunt asa urati acesti samsari de fanii lui Dinamo.
pai din moment ce Tottenham a spus ca vrea raspunsul miercuri si azi e joi si Steaua nu a raspuns deloc, atunci se poate spune ca transferul a picat. Transferul se mai poate face doar daca englezii revin si spun ca oferta e valabila in continuare si Steaua le poate da raspunsul mai tarziu.
BALIVERNE
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.