Alte știri din fotbal
Steaua - Corvinul, ultimul meci al etapei #6 din play-off-ul Ligii 2 » Putem afla prima promovată în Superliga
0
Cristiano Bergodi înaintea Derby-ului de Cluj: „O parte din inima mea e acolo!”. De ce preferă duelul total cu Craiova decât cu Dinamo
0
FC Botoșani - Oțelul » Duel la limită în play-out. Echipele probabile
0
Gigi Becali a anunțat primul jucător care semnează pentru sezonul viitor
0
Știri din fotbal internațional
Probleme pentru Cristi Chivu înainte de finalul sezoului » Inter și-a pierdut un jucător pentru cel puțin două săptămâni
0
„Cine va câștiga Liga Campionilor?” Robert Lewandowski a răspuns pe loc
0
Și tu, Mbappe? A cerut schimbare în egalul cu Betis » Primul verdict al medicilor + Real Madrid acuză arbitrajul
0
Cristi Chivu amână petrecerea de titlu » Scor-fluviu în Napoli - Cremonese: cum arată acum clasamentul
1
Lifestyle
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
Atac intens al Rusiei în Ucraina: „Suflul s-a simțit în Galați, mi-au ...
Libertatea
Scandal între Italia și Elveția: Roma refuză să plătească spitalizarea ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
George Simion continuă să-l atace pe Nicușor Dan după ce a fost reclamat la ...
Libertatea
Bravo!
Mare adevar zici handicapat ce esti : Nistor e congolez, Rednic e chinez si tu dobitoc.
Bai cenzura s ulii, da pe valahu p ulii de ce nu-l cenzurati? Sau e unu dintre voi, cenzurOii?
nui nimic cacand va fi eliberat va putea candida din nou la presedinte. Forza Steaua!
sa nu mai stranute:))
Rednic este un antrenor din scoala lui Lucescu. Era "copilul" lui nea Mircea cand juca. Stie sa motiveze jucatorii, le da incredere. Sunt convins ca, sub bagheta lui, Costea si, de ce nu, Ganea vor arata ce pot. Nistor ar vrea afara, zice ca asa l-ar fi sfatuit Maxim. Ideea nu e rea. Mai e nevoie doar de ... o oferta! Cred ca ar fi o afacere buna pentru toata lumea daca ramane la Pandurii, in preliminarii si apoi vine la CFR.
Gabi vrea sa plece. Nu-l poti tine cu forta. Chiar daca mai are contract. Si chiar merita, daca are o oferta buna pentru el! In plus, in Romania e vanat de arbitri!! Daca tuseste, are galben. Daca stranuta, are rosu direct!!
obiora si celestino sunt buni cel putin pt liga 1
Daca tot te crezi tu asa justitiar...de ce nu pui filmuletele cu Gigi alergand dupa bistriteni,cu Ceausescu stand cu echipa???Sau cu MITA pentru U Cluj?HA,de ce?Bine ca ataci toate echipele dar echipa cea mai corupta(fapt dovedit) o lasi in pace...Din cauza asta cuvintele tale de 2 lei valoreaza de fapt...nimic!
pentru ca mafia politica maghiara care contrtoleaza clubul sintetic nu mai doreste jucatori romani in lot : Parlamentarul UDMR, Marko Attila, UDMR cere din nou FIFA şi UEFA „pedeapsa maximă” pentru România, asta este mizeria din Gruia, clubul sintetic al maghiarilor dusmanii Romaniei . Iata de Arpad Zoltan paszkany cauta sa aibe cat mai putin jucatori romani in Gruia .\ ___ Saptamana trecuta UDMR a trimis o nouă scrisoare la FIFA, în care atrage atenţia forului european asupra atitudinii rasiste a fanilor români la partida amicală cu Trinidad-Tobago, disputată săptămâna trecută la Bucureşti şi încheiată cu victoria tricolorilor cu scorul de 4-0.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.