Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a dat detalii despre starea medicală a lui George Pușcaș
0
Naționala României a ajuns la Bratislava » Ultimele informații după o zi complicată: „A vorbit cu secunzii după ce am aterizat”
0
MM Stoica pariază pe un singur nume în locul lui Lucescu: „Doar el poate salva ce ar mai fi de salvat”
12
Cătălin Cîrjan a făcut marele pas, profitând de pauza competițională: „Te căsătorești cu mine?”
0
Știri din fotbal internațional
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
Oficial: Fostul internațional își începe cariera de antrenor în liga a cincea engleză: „Un club istoric”
0
Format nou la Cupa Africii pe Națiuni » De când va fi implementat noul sistem
0
Cine a câștigat duelul internaționalilor din play-off-ul Superligii
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
fara minte.... !....u... u-ul era pentru ziaristii care cata senzationalul in lucrurile marunte In alta ordine de idei ce sa mai spunem de norocul lui Prodneubereghensburg, care a ramas fara niciun sef pe cap ! noroc neavut de niciunul dintre ceilalti antrenori stelisti !??
Tu daca iesi la o bere dupa munca vineri seara, inseamna ca luni nu mai esti eficient? Sunt si ei oameni. Ce trebuia sa faca sa mearga sa-si planga de mila pana astazi la ora meciului cu Cfr?
Echipa Steaua este scăpată din mână. Antrenorul se ocupă mai mul de show uri TV.
poate asa antelegem si noi suporterii cam cum stau lucrurile cu fotbalistii . STEAUA - DINAMO , STEAUA - RAPID , DINAMO - RAPID si invers , ei sunt prieteni ei beau dupa meci sau pe jucatori nu-i doare chiar asa sufletul dupa o infrangere sau un egal ...... ASTA TREBUI SA ANVATAM SI NOI ODATA SA NU NE MAI BATEM CA PORCII SAU CA PROSTII........ LA URMA URMEI ESTE UN "JOC DE FOTBAL ANTRE OAMENI MARI "" , CAM ASTEA SUNT LUCRURILE . RESPECT !
Tipic romanesc ca esti prost si fara minte, ofticatule. Poi torje si altii de la dinamo cum beau pe melodia steaua este numai una. Nu mai vorbesc de tamas si alti care se inbat si spoarg usile de la intrarea blocuriilor. Esti tampit rau
tipic romanesc, niste betzivi
ehei probleme in paradis,radeti voi de Dinamo dar ce se intampla acuma la steaua dtpdv a fost la dinamo in anii 2000 si pentru ca mai cumpara borcea un campionat sau o cupa stateam cu gunoiul sub pres pana cand a explodat si uite unde am ajuns la un pas de colaps faceam derbiuri in liga 2 cu rapid daca nu venea negoita asa cum o fi prost rau vom vedea deocamdata ne-a salvat dar daca e tot un impostor ca borcea va avea aceeasi soarta cat de curand,dinamo era folosita pentru evaziune ,blaturi la pariuri s.a.m.d jucatorii ii adunau de prin bamboo sau fratelli nu de acasa dar buboiul s-a spart si acuma se curata in schimb la steaua de abia vin problemele o sa urmeze 5-6 ani foarte "interesa
sa vina helmuth sa ne explice de ce nu am suferit in tribune mai mult pentru ei
Ba si eu am baut de suparare ca nu a castigat Steaua
Dupa aproape patru zile ? Minciuni !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.