Alte știri din fotbal
Eugen Neagoe, mulțumit după victoria cu Unirea Slobozia: „Era păcat să nu vină victoria”
0
Universitatea Craiova, aproape de un nou transfer: „Avem o relație bună, îl sprijinim”
0
Fotbalistul-bătăuș, plasat în arest la domiciliu! Ultimele informații despre bătaia ca-n filme de la Timișoara: obligat să poarte brățară de supraveghere
0
Arsenal câștigă prima ediție a FIFA Women's Champions Cup la fotbal feminin
0
Știri din fotbal internațional
Italienii de la TuttoMercatoWeb au făcut portretul lui Cristi Chivu, pentru GSP » Ce calități are, dar și ce minus este vizibil: „Îi lipsește asta”
0
Messi și Ronaldo, în aceeași echipă? Beckham ar putea produce mutarea istorică
1
Motivul insolit pentru care arbitrul a întrerupt meciul 4 minute » Publicul a râs și l-a primit cu aplauze!
0
Fostul campion mondial intervine în forță și o distruge pe Liverpool: „Fotbalul și-a pierdut mințile”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Trei bărbați au fost găsiți împușcați în cap la o cabană păzită cu drone în ...
Libertatea
nimeni nu ne poate obliga sa jucam cu ei ! sa vedem cum se va vota sapt. care urmeaza ... ceea ce ma deranjeaza este , intradevar cum se judeca lucrurile diferentiat ... de ce pt Timisoara nu s-a facut niciun efort si pt Rapid sant in stare sa-i bage si pe Iasi in L 1 !!! ... mai bine le dau banii inapoi rapidistilor :))) si gata , asta e .... ¨noi am vrut dar nu s-a putut ¨!!!
Nu este absolut nicio greva a foamei în Giulesti , este doar o piesa din scenariul de a ramane Rapid ILEGAL FĂRĂ LICENȚĂ într-un campionat ILEGAL de 20 de echipe . Nu mai păcaliți pe nimeni , terminați cu tzigania asta . ___ Timișoara anunță mâine dacă FRF modifica ilegal campionatul in 20 ca se retrag deoarece Timișoara a fost de 2 ori retrogradata pt datorii si lipsa licenței: a)FC Timişoara: nu primeşte licenţă pentru ediţia 2011/2012 din cauza datoriilor; a terminat campionatul 2010/2011 pe locul 2, poziţie de calificări pentru Champions League b)FC Timişoara: nu primeşte licenţă pentru campionatul 2012/2013; a ocupat în ediţiea 2011/2012, locul 1 în Liga 2
hahahahah, cine s-a gasit sa vorbeasca...tocmai un suporter al stelei..pai pe vremea impuscatului erau adusi cu vagoanle militarii care sa populeze tribunele din ghencea...era verzi tribunele. A avut steaua pe vremea aia la un meci de cupa europeana 100k de spectatori, cum s-a intamplat la un Dinamo-Real Madrid, de stateau si pe pista? Sau 80k, ca la un Dinamo-Aston Villa? Pana si la un meci cu Dukla Praga sau Vaalerenga au fost vreo 70k.
si aici croncani stancuta? zbrrrr la glina sa-ti iei micul dejun
Nici pe vremea "impuscatului" nu strangea Dinamo atatia la un meci, doar daca strangea aparatu' de partid toti militienii si securistii si ii baga cu forta pe stadion. De unde 30.000 de suporteri ai campionilor pe sate?! N-au atatia in toata tara! :)))))))))))))))))
Fotbalul este frumos si pentru ca, uneori, se produc surprize. S-ar putea si in cazul de fata ? Eu ma indoiesc, in primul rand pentru ca multi jucatori ai lui Dinamo nu au nici cele mai elementare cunostinte tehnice: pasa, miscarea in teren, anticipatie, etc. Nu stiu de unde au fost adunati si de catre cine, dar ma uit cu invidie la alte echipe "mici" gen Botosani, Poli Timisoara, Constanta si ma intreb : este momentan blestemata echipa Dinamo ? Multi jucatori nu au sau nu pot avea nici vointa de a invinge ! Am senzatia ca cineva parca isi bate joc de noi, suporterii ! Am crezut in Gigi Multescu, dar se pare ca m-am inselat. Cat despre "taranu" nici nu mai vorbesc: amator
Cum sa aiba echipa mai buna ca cea din 86? :))) Cand Steaua va avea echipa ca cea din 1986 va reusi sa iasa din grupele UCL si sa ajunga prin sferturile competitiei.
are pe dracu,exagerezi la greu
Ba hai ca nu am timp de voi . In tribune o sa fie in jur de 35 de mii, max.40 de mii dintre care in jur de 5000 de stelisti . PCH-ul o sa arate ca intotdeauna la un meci cu Steaua si din punct de vedere a coregrafiei si fonetic si tot . Ceva asemanator cu galleria lui atletico . Legat de meci ? Pai Dinamo ori o sa o bubie in tribune ori o sa o plimbe de colo colo fara nici un rost. Singurele sanse o sa vina la fazele fixe sau pe contraatac dar nu o sa fie prea multe . Steaua in acest moment are un lot mai puternic si decit cel din 86 . Pa.
la nebuni n-a fost sa-ti dea si tie
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.