Articol de GSP - Publicat luni, 12 octombrie 2009 00:00
După o şedinţă de analiză a situaţiei echipei după 9 etape, conducerea clubului a decis să renunţe la serviciile a trei jucători care n-au dat randamentul scontat. Este vorba despre mijlocaşul Ramses Gado, fundaşul Alexandru Filip şi atacantul Dejan Andelkovici. "Aceşti jucători evoluau doar cu numele pentru acest club, nu puneau osul pentru echipă. E mai bine să meargă pe drumul lor şi să nu-i mai ţinem de «avocaţi» pe-aici. Erau mai mult cu gura", a precizat antrenoru Ştefan Stoica. (Cristian Marinescu)
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!