Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Trei foşti jucători ai echipei CFR Cluj au vorbit în presa din Norvegia despre echipa din Gruia și îi sfătuiesc pe fotbaliști să ocolească România. Atacantul Yssouf Kone, portarul Lars Hirschfeld (ambii de la Valerenga) şi fundașul Mikael Dorsin (de la Rosenborg) au făcut declaraţii incendiare despre campionatul României şi despre clubul CFR Cluj. Aceștia au stat de vorbă cu jurnaliștii de la cotidianul norvegian Aftenposten. "Acest campionat e profund viciat", susţine Hirschfeld. Yssouf Kone confirmă și el: "Arbitrii sunt cumpăraţi de CeFuRa. Chiar dacă învingi, nu te poţi simţi bine. Nu vei şti nicioadată dacă ai făcut-o fiindcă ai fost mai bun decît adversarul sau di
prost esti ma :)
Febra ta se prelungeste.. Agonia iti este de-abia la inceput. :)
Daca era vreao echipa cu adevarat buna, nu ar fi ajuns in situatia sa astepte cu sufletul la gura deznodamantul meciului dintre vaslui si cfr!!!
Pentru fotbalul nostru este mai bine sa castigea cea mai buna dintre vaslui si cfr, nu? Da! Daca steaua nu e in stare sa castige cu pandurii iar rapid si dinamo daca era bune, castiga una din ele sau macar aratau ceva in joc dar asa nu prea merita sa castige campionatul! Si pana la urma de ce sa il castige, ca sa ne facem apoi de ras in Europa??? Sa castige cea mai buna echipa!
Presa germana: Cei de la CFR Cluj sunt porecliti "Blatistii" Ziaristii germani nu au mila ce cei de la CFR Cluj inaintea meciului cu Bayern Munchen, din Liga Campionilor, amintind, in ziua jocului, de suspiciunile ce planeaza asupra ardelenilor. Intr-un articol intitulat "Ferrariul Romaniei", jurnalistul Andreas Wagner publica in Welt o ampla analiza a "feroviarilor". "Clujul, adversara lui Bayern, s-a impus rapid in Romania, insa are o porecla urata - manipulatoarea de meciuri", isi incepe Wagner articolul. GERMANII NU SE JOACA CU CUVINTELE ! Toata Europa a scrisw pe larg despre blaturile lui The Blatistii din Cluj.
daca bate CFR ...fii sigur ca va fi acuzat arbitrajul
@ VALAH STELIST Daca aveai ceva in cutia craniana nu simpatizai cu echipa lu' ceausescu, av0rtonul comunist infiintat de rusi pentru a implementa modelul sovietic in sportul romanesc......nu simpatizai cu echipa pe care o simpatizeaza 99 % dintre ci0ri.....simbolurile voastre, marcel raducanu, ilie dumitrescu, lacatus, nicolita, au contribuit din plin .....
De unde ști tu analfabetule ?
FORZA CFR ! 90 % DINTRE RAPIDISTI SUSTIN IN PREZENT CFR-UL
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.