silent.otto
silent.otto  •  06 Aprilie 2014, 13:53
Postat de unico_biancorossi pe 06 Aprilie 2014, 13:49

dinamo nu fura campionate ca altii. si nici nu le primeste cadou. punct.

Atunci de ce in turul preliminar UEFA sunteti out?! Acolo cine mai este de vina?

unico_biancorossi
unico_biancorossi  •  06 Aprilie 2014, 13:51
Postat de silent.otto pe 06 Aprilie 2014, 13:46

Si la meciul cu Viitorul te-ai facut de rasul rasilor, ai postat ca marcati de 5 ori doar in prima repriza.

habar n-ai, mai bine taci. eu faceam misto de 2 useri dinamovisti, foarte optimisti. le sugeram sa o lase mai moale cu optimismul, dinamo e capabila de orice surprize anul asta. inclusiv si mai ales neplacute.

unico_biancorossi  •  06 Aprilie 2014, 13:49

terminatorul3
terminatorul3  •  06 Aprilie 2014, 13:48

si inaintea meciului tur din cupa : ))))))))))

Postat de unico_biancorossi pe 06 Aprilie 2014, 13:43

domle, daca o sa ajungeti de 10 ori la careul lui dinamo sa ma anunti si pe mine.

unico_biancorossi  •  06 Aprilie 2014, 13:43
Postat de ertyuiop pe 06 Aprilie 2014, 10:37

Suntem superiori la ora asta insa si cand am fost campioni am comis-o, era 3-1 in min.85 si scorul final a fost 3-3.........extrem de important, cine arbitreaza?

unico_biancorossi  •  06 Aprilie 2014, 13:39
Postat de tbone pe 06 Aprilie 2014, 09:06