Alte știri din fotbal
Cristiano Bergodi despre adversara din Norvegia pentru retur: „Poate câștiga campionatul în România”
0
FC Argeș - Petrolul, duel din etapa a doua din Superliga » Echipele probabile + cotele
0
UTA - Oțelul deschide runda #2 din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Dinamo a anunțat 5 plecări dintr-un foc cu o zi înaintea derby-ului cu Craiova
3
Știri din fotbal internațional
Valentin Costache a trăit periculos la Chișinău » A marcat golul care păstrează speranțele calificării
0
Oprit la volan de două ori în câteva ore și depistat pozitiv la droguri » Probleme pentru jucătorul de la Mondial
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
0
Înainte să se facă de râs cu Auda, Târnovanu a ironizat alți portari: „Ăia n-au mâini”
6
Lifestyle
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
0
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin
3
Haaland și-a sărbătorit a 26-a aniversare pe iaht, alături de Isabel: „Viața s-a schimbat și îmi place!”
1
Radu Miruţă dezminte că ar fi plătit 2.500-2.700 de euro pe noapte, în ...
Libertatea
Planul secret pentru „Santinela NATO” la Marea Neagră. Obstacolul ...
Adevărul
O oră cu șalupa până într-o altă lume » Reportaj GSP din Mila 23, satul ...
GSP SPECIAL
Cutremur vineri dimineața în România: unde s-a produsul seismul
Libertatea
Viorel Moldovan a facut pentru Dinamo si fotbalul romanesc mai multe ca Turcu si poate sa-si dea cu parerea despre tot ce inseamna fotbal.Moldovan nu vorbeste de familia lui Turcu,vorbeste de echipa Dinamo!!!Cand se va casatorii el cu Borcea sau Tamas atunci va trebuii sa nu mai vorbeasca Moldovan de familia Dinamo,dar pana atunci sunteti doar amanti.Dupa acest rezultat esti chiar penibil daca ai curaj sa iesi cu declaratii.Sunteti rusinea ROMANIEI de 10 ani in coace...zero performante!!!
l-a Viorel Moldovan i-sa cintat imnul Romaniei
DAR TU CINE ESTI???....PARVENITULEEEEEEE!
Moldovan? un jucator important al generatiei de aur a romaniei...
ALOOO, RAMBO stai usor ma nebunule ... Sa-si aduca aminte intai de declaratiile facute dupa meciul cu Gloria Bistrita ...3-0 , 4-0...Marius Niculae va inscrie o dubla...probabil cu Gaz Metan sau Gloria Buzau ... DINAMO IN EUROPA ESTE NULA! ZERO, NU EXISTA!
Viorel Moldovan este un fost fotbalist care a cucerit titlul de campion si in afara mocirlei din campionatul romanesc, si are competenta mai mare decat un "investitor" penibil ce nu cunoaste nici macar limba romana dar reguli elementare ale fotbalului.
Daca pana si un tzaran incult, dar cu bani facuti asa cum se fac banii multi in tara asta, a ajuns sa-si dea 'doct' (sic!) cu parerea despre fostele glorii, atunci nu mai este nimic de facut...Poate doar sa ne afiliem la campionatul Somalez de fotbal (daca exista)!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.