Alte știri din fotbal
Adrian Mihalcea a tras concluziile după UTA - Oțelul 2-2: „Ar fi fost păcat să pierdem! Avem o mare problemă”
0
FCSB renunță de urgență la Ghencea! Unde se mută de la următorul meci
0
Explicațiile antrenorului după ce Oțelul Galați a fost egalată în prelungiri de UTA
0
Andrei Ciobanu, primul fotbalist pedepsit de noua regulă din Superligă: „Nu am văzut numărul pe tabelă”
0
Știri din fotbal internațional
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Varane propune: copiii să nu mai lovească mingea cu capul până la 12 ani! Primul mare club care și-a schimbat metodologia
1
Amicul Paredes a „scăpat porumbelul” în legătură cu Leo Messi
5
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
13
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
ce tupeu dupa ce v-ati facut de tot rahatul. Tzigi tot tzigi ramine, cu internet sau nu!
ia sa facem o analiza.JULIO CESAR ia rosu dar joaca la vaslui.TAMAS ia rosu direct dar joaca cu steaua.DORIN GOIAN are 5 galbene dar nu e suspendat cu steaua.MARIUS NICULAE trebuia suspendat cu brasov dupa gesturi obscene dar judecarea cazului se amina pina dupa meci.TOATE DERBIURILE sint arbitrate de straini dar DINAMO-BRASOV de un roman.SI ATUNCI MA INTREB CE VREA BLATISTUL ASTA DE TURCU?TIMISORENILOR STATI CAPRA CU URZICENI CUM A STAT SI DINAMO SEZONUL TRECUT CU CFR.
si sa ne-o luati in mina!
da! o echipa de top ca timisoara se poate da la o parte asa cum a facuto si cu dihaniamo! venim peste voi sa jucam corect si sa picati pe 3!
Cu ajutorul a cel putin unui alt arbitru din campionatul nostru, dinamo a obtinut cel putin 3 puncte in plus fata de cat are acum... asa ca inchideti pliscul ala de imitatie ieftina a lui becali ... In ziua cand asta, mititelu, iancu si dejectiile numite familia becali vor intra in "silenzio stampa" dau chindie !!!
acum vor sa para corecti,dinamovisti,dar uita ca ei nu au jucat numai pe teren in acest campionat.nu le prea convine cand vad cum le fuge pamantul de sub picioare,insa iuta ca ceea ce tie nu-ti place altuia nu-i face. oricum si locul 3 ar fi prea mult pt dinamo.
din "Putem încheia campionatul şi pe locul 3, trebuie să se joace pe teren însă" eu inteleg ca daca se joaca pe bune dinamo termina pe 3.
Citesc acest titlu,si nu ma pot opri din ras.... Asta micu,de la Dinamo,zice sa se joace pe teren.Repet,e de la Dinamo....hahahaha,tre sa ai tupeu mult sa declari asa ceva,ffff tare.
muhahahaha =)) ce hazliu e asta mic :)) vrea sa se joace corect...
"Dinamo pe locul trei" - AMIN !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.