Alte știri din fotbal
Ce urmează pentru FCSB după eșecul lamentabil cu CFR Cluj » PATRU meciuri de „foc” cu contracandidatele directe pentru play-off
0
Oțelul - Csikszereda, un duel din etapa #23 a Superligii, între două echipe cu obiective diferite » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Pe cine a remarcat Basarab Panduru după FCSB - CFR: „Formidabil”
0
Andre Duarte nu va uita prea curând primul meci la FCSB: „Rău! Normal că suporterii au făcut asta”
0
Știri din fotbal internațional
Final de drum » Andrei Vlad a rămas fără echipă: „Mulțumim!”
0
Masacru în Mexic, cu cinci luni înainte de Campionatul Mondial » Au fost împușcați pe terenul de fotbal: sunt cel puțin 11 morți!
0
Nota lui Ionuț Radu și ce scriu spaniolii, după eșecul din ultima etapă în care a primit 3 goluri
0
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Soldații ruși sunt scoși din spital și trimiși pe front direct în scaun cu ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
eu nu prea inteleg cum vine treaba asta! U trebuia sa castige ca sa fi tu multumit iar CFR sa piarda ca sa fie ala de la Vaslui multumit. voi ce trebuia sa faceti cu Brasov??
De ce nu bateti voi steaua??? "U" nu are pretentii la titlu ca altii ce nu bat brasovul si spera sa incurce alte echipe rivalele .
hai ca ai ziso.. de mi-ai linso
cu stelemeau nu ai jucat nimic,la fel si bostina.aseara s-a vazut valoarea varzelonei de bucuresti.daca U juca pe bune meciul cu berbecii bateau fara drept de apel ,asa s-au vandut ciobalui.Rusine U!
Asa pare nu stiu sigur.
a fost offside sau gol anulat aiurea?
daca bat si U si Pandurii steluta cade pe 6 !
Pai abia a inceput campionatul. 2 goluri trebuie sa aiba.
oare cate goluri are Niculescu pana acum?
Goooollllllllllll
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.