Alte știri din fotbal
„My Giant” » Cel mai înalt fotbalist din Superliga a apărut la Dinamo: „Nu e photoshop”
0
Mircea Lucescu, dus de urgență la spital, după ce a leșinat la antrenament: „S-a pus pe un scaun și nu mai reacționa!”
67
Tentat de un transfer spectaculos la FCSB: „Dacă și lui Rădoi i-ar plăcea de mine, m-ar face fericit!”
8
Ce ghinion! RMN-ul a confirmat accidentarea jucătorului înainte de Slovacia - România
1
Știri din fotbal internațional
CAF cedează în scandalul Cupei Africii pe Națiuni: „Vom respecta orice decizie TAS” + demisie în conducerea Confederației: „Am reușit să clarific suspiciunile care au fost îndreptate asupra mea”
0
Ofertă pentru Lewandowski » Îi propun un salariu de două ori mai mic!
0
Gazzetta dezvăluie unde ar putea juca Mohamed Salah în sezonul viitor: variantă surprinzătoare
0
Conducătorul lui Bayern: „Isak a costat 150 de milioane? Atunci Kane costă atât!”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Viktor Orbán se îndreaptă spre înfrângere. Săptămâna care a zguduit ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
AUR scade în sondaje, iar partidul lui Ilie Bolojan continuă picajul pe ...
Libertatea
Lemnaru este capitan de echipa la U.Un jucator in care clujenii isi pun mari sperante.Steaua l-a distrus.Cum a facut-o si cu multi altii.
cica nu a avut sansa sa arate ce poate in meciurile pe care le-a jucat,care meciuri? 2 meciuri a jucat,unu din postura de rezerva si altu la fel..si dupa s-a accidentat..ce putea arata in 60 min total? nimic..eu nu l-as da,poate la iarna..sa vedem ce poate..asa nici Piovaccari nu a aratat nimic in 2 meciuri...
Ce imi plac afirmatiile astea de oameni prosti " Orice echipa isi doreste un jucator ca el" Sunt o droaie de echipe care nu isi doresc nici un jucator din campionatul nostru dar nah pe Lemnaru "orice echpa l-ar vrea".
Cum mai?"Super-atacantul de UCL"(GSP) se intoarce?wow felicitari inca o data JEGSP
Iti dai like singur, cat de jalnic esti, amaratule, prin ce tara ai plecat sa-i slujesti pe altii, culegi capsuni.....speli batranii la kho00or si le manaci [email protected] nu este maro mai occidentalule, e cea mai frumoasa tara din Europa, politicienii sunt maro.Vai de tine p4o$stovane, ti-am zis ca nu ai cum sa ma ataci, ca esti prea mic pentru mine, nu te duce capul, continui sa te afunzi in prostie.Recunoaste mai intai ca nu te-ai gandit inainte sa scrii prostia cu Radu Niculescu, si eu imi cer scuze la tot ce ti-am spus pana acum.Altfel, iti urez monolog placut in continuare. Sa fi sanatos acolo pe unde te-ai aciuit, dar inainte sa te apuci sa scrii, gandeste, asa face un om destept.
Handele, sa ne sl0b0zz1m pe familia ta si pe natia ta de frustrat.traiesti in tara aia de maro si evident ca nu poti fi decat un locuitor de maro al plaiurilor tale mioritice in f€cte.
Tu si cu mai cine? Cu prietenii tai imaginari? S-o lamurim din capul locului.Ai vrut si tu sa pari interesant, si te-ai facut de ras, nu ai gandit deloc inainte sa scrii pentru ca ai kh@khat in cap, ai mancat atat de mult ca ti-a ajuns in creier.Ti-am demonstrat ca a jucat mai mult de 1 sec si a si marcat 4 goluri.Si cand injuri, imi dau seama ca nu poti mai mult de atat, nu te duce capul pe tine sa ai dialog cu mine, mintea ta bolnava e prea saraca sa poti sa ma ataci, esti simpatic, ai prieteni imaginari, manaci maro si injuri.Din partea mea ai mila si compasiune, pentru ca nu ai scapare kh@khat cu ochi ce esti (vezi te si alint).Eu am facut o constatare la ceea ce esti.
Hahahahaha mancatorul de kh@kh@t cand a vazut ca am dreptate a dat-o la injuraturi..nici nu stii cat m-a uns la suflet asta, mi-ai demonstrat cat esti un mare PHRO$T care pute a kh@khat, nu ai tu ce sa faci ma, esti pana peste cap in groapa cu [email protected] vrut sa te dai si to rotund pe aici, si cand colo ai demonstrat ca esti un mare phro$t. Injuratura e cea mai buna arma a ta, faci spume la gura.Turma iti da khakhat pe la botic, amaratule..manaci k@k@reze mai ceva ca pe masline.
Sa-ti luam familia in pikamer de loser etn0b0tanist ce esti. Mai copil de suflet, abuzat de oamenii strazii, taci in grija nia m@tii. Mare frustrare pe capul tau. Pun pariu ca n-ai de-o chifla, dar te dai panacotare pe internet. Asistatule, iti plateste ioanitoaia internetul?
nu e de Steaua. E mult mai greu la o echipa mare. Sper sa joace bine la Cluj. E bun, dar nu va face fata la Steaua.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.