Alte știri din fotbal
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele probabile
1
După Politic, Hermannstadt mai vrea un fotbalist de la FCSB: „Am discutat cu Gigi Becali să ni-l dea”
0
Echipele de start în Universitatea Craiova - Oțelul, meci tare pentru supremație!
3
Mihăiță Pleșan a numit fotbalistul esențial pentru Craiova! Și nu este Baiaram: „Este important ca el să fie sănătos” » Ce zice de FCSB: „Play-out”
0
Știri din fotbal internațional
Thierry Henry, apariție rară alături de iubita-fotomodel: „Partenerul meu de lucruri nebunești!”
0
Un celebru director sportiv, cucerit de Chivu: „A făcut magie! Va fi antrenorul lui Inter pentru următorii 5 ani”
0
Pep Guardiola, pus la colț după discursurile sale politice anti-Israel: „Mai bine s-ar concentra pe fotbal”
4
Flamengo avertizează: „Vinicius? Nu ar trebui să le plătim nimic celor de la Real Madrid” + Real vrea o vedetă de la Liverpool
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
Scrisoarea unui șofer către polițiști după ce a fost amendat pentru ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Criminalul român care a ucis două escorte în Italia a folosit un cârlig și ...
Libertatea
Cu Burcă aveam 6 puncte la sfârșitul turului)))) nu putem să facem comparație.
Vinovat este antrenorul. Este un antrenor foarte foarte slab și încăpățânat. Insistă cu sistemul cu 3 fundasi deși are 5 meciuri în care pierde puncte. Face schimbări total greșite. Când a ieșit Bani și a intrat Amzar eram sigur că nu vom putea ține de rezultat. De dragul sistemului 3-5-2 a distrus echipa cu Amzar sau Bordușanu (U 21) . Fotbalistul moldovean Neagu chiar arată bine și astăzi a prins și el câteva minute deși este adus de câteva luni.
Urez succes dinamoviștilor, să învingă UTA și Voluntari sa piardă. Cealaltă, care o fi, care o merita, Iași sau FCU. M-am saturat de echipe comunale, Supermămăliga are nevoie de echipe de tradiție și de suporteri pe stadioane Dinamo, FC Argeș, Poli Timișoara, poate Reșița, nu de Voluntari, Slobozia, Chiajna, Mioveni sau Buzău. Primarii ăștia "finanțează" fotbalul, de fapt fură și spală bani prin cluburi.
Paste fericit dinamovistilor, profitati, inca sunteti in prima liga!
Aibã
Aici iti dau dreptate. Edgar Ie a jucat vreo 4 meciuri si pleaca cu 100k la final de sezon. Amzar si Bani nu au castigat atat in intreaga lor cariera.
Nu, nu are dreptate, pentru ca Amzar e mult prea slab ca sa aiba un cuvant de spus in vestiarul ala. Cu toate astea randumb, nu uita, a inteles un forum intreg ce fel de probleme ai. Eu chiar ma bucur ca nu te opresti din spam si le arati tuturor cat de grava e patologia ta. Da, de tine rad si dinamovistii si rapidistii si fecesebistii si stelistii si oltenii si moldovenii si ardelenii, dar chiar si aia care nu au vreo echipa favorita. Esti rusinea acestui forum iar eu voi fi mereu aici sa iti reamintesc asta.
nu exista asa ceva de cand este fotbalul ..in 6 din 8 meciuri sa iei gol decisiv dupa min 90 !!! dar o sa avem si noi noroc etapa viitoare ...castigam un joc si sarim peste linie ...se aliniaza astrele !!! ...iasi , craiova si voluntari mai castiga cate 1 punct iar noi 3 !!! iar botosani pierde la galati !!!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai si nu are dreptate? amzar and con au jucat in liga a 2-a si au promovat echipa si au salarii de 2-3 mii de euro si vine accientatul ala IE sau cum il cheama si ia 18 mii pe luna timp de 6 luni. ala a luat in 6 luni,fara sa joace prea mult si fara sa contribuie cu ceva,mai multi bani decat amzar in ultimi 2 ani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.