Alte știri din fotbal
FC Argeș - U Cluj, meciul zilei în play-off » Autogol ULUITOR la 80 de minute după convocare
6
Gică Popescu, din nou nemulțumit de arbitraj
0
Dialogul care i-a făcut să râdă pe Andrei Nicolescu și MM Stoica: „Dacă ar fi să aleg...”
0
Alertă: Mihai Popa s-a accidentat înainte de Turcia - România! Pe cine a chemat Mircea Lucescu
8
Știri din fotbal internațional
Chelsea, strivită de Everton: Beto a făcut show și Ndiaye un gest controversat
0
Fostul golgheter din Superliga, gol pe terenul Borussiei Dortmund! Meci întors de la 0-2
0
AC Milan câștigă la limită și vine în coasta lui Cristi Chivu: cum arată lupta la Scudetto
0
Visul lui Cristi Chivu » Antrenorul român ar face orice să aducă vedeta din Spania pe „Giuseppe Meazza”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
5
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Iranul amenință că va lovi „parcurile, zonele de recreere și destinațiile ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Un serviciu secret din Rusia a propus o tentativă de asasinat împotriva lui ...
Libertatea
Gresit, LOTUL lui dinamo era prea slab pt ei! dinamo, ACUM, e un club de, sa ma scuze Slobozia si Metaloglobus ....
La Dinamo a fost problema de antrenor si DDB care au impus unii jucatori !!
Gigistii pun înfrângerea pe seama a două greșeli personale. Fals!! Cele doua greșeli ale lui Șut și Edjouma ies în evidență deoarece în celelalte multe greșeli jucătorii lui U au ratat goluri ca și făcute!!!
Într-adevăr, suporterii lui U au fost la înălțime!! Păcat că între ei există câțiva huligani și derbedei care nu au nimic comun cu ideea de sport, de sportivitate. E bine că sunt tot mai izolați de masa de suporteri adevărați!!
La Dinamo erai pensionar care se plimba pe teren ca-n Cismigiu iar acum la U esti zmeu , si nu esti singurul . Achim ,Torje , Matei si-au revenit miraculos dupa ce au ingropat Dinamo .
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.