Alte știri din fotbal
Ilie Dumitrescu, nemulțumit de prestația jucătorilor de la FCSB: „Le-aș recomanda asta”
0
Florin Tănase, uluit de condițiile în care s-a jucat pe Arena Națională: „În 2026, la ce stadion, cât a costat... e decapotabil”
1
Verdictul specialistului Marius Avram, după ce Gigi Becali l-a acuzat violent pe arbitrul Cristian Moldoveanu: „Criminal!”
2
A dat din casă despre următoarele două transferuri de la FCSB: „Atacantul vine săptămâna asta. Nu sunt idiot să stau după Bîrligea”
0
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu, după moartea celor 7 fani: „Nu este ușor să joci într-o astfel de situație”
0
Scandal cu patronul lui AEK: „A fost Far West. L-a atacat pe antrenor!” » Răzvan Marin, decisiv
0
Antrenorul lui Tottenham s-a convins după ce l-a folosit în premieră titular pe Radu Drăgușin: „Sunt foarte mândru”
0
L-au luat înapoi doar că să-l dea mai departe! Ce se întâmplă cu fotbalistul lui Chelsea
0
Lifestyle
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Moneda din Republica Socialistă România care se vinde și cu 3.000 de lei pe ...
Libertatea
Cum a fost salvată Europa datorită rezistenței rusești și aroganței unui ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Un bărbat și-a construit cu propriile mâini casa la care visa, iar 50 de ...
Libertatea
sez asta sau sezonul viitor gazul trage la cupele europene , deaia face stadionul ultramodern. horoba o si declarat de cand o venit la medias ca in cativa ani gazu se bate pt cupele europene. gazmetanmedias. bl og sp ot .com
"n"cluj= Universitatea Cersetorilor Libidinosi Unsi si Jerpeliti!!! si cu asta am spus valoarea m"u"istilor!!!
va rog nu-l mai faceti p.r.o.s.t pe "ucjn"!! este un baiat cu facultate:)))))))))))))
Eu sunt tot mai convins ca UCJN asta e un om cu grave probleme. Cele de comportament ii sunt cele mai mici. Stiu ca e criza, ca spitalele astea de asistenta specializata nu au chiar deloc bani, fiindca intr-o tara normala unul de asta era demult la ospiciu cu un diagnostic de genul "U-ita cronica deliranta, aberanta". Ar fi interesant sa-i spuna cineva ca stadionul U-ului este construit de catre firma lui Paszkany...
@ UCJN:Nu stiu cati ani ai ,dar esti cretinel rau de tot,cam de nivel gradinita-grupa foarte mica-.Nici n-a inceput camp. si tu te certi cu toata lumea,la gramada,fara nici cel mai mic motiv,argument !Ar trebui sa-ti pastrezi fortele pe mai incolo...oricum u-cj n-o sa faca nici macar baremul !!Pa cretinel !
Pai cam asa ar fii logic,ca doar i-am batut in amicale . Dar Dinamo la sfarsit o sa se situeze in primele 3 si U in primele 10 .
o sa mai curga multa apa pe tarnava pana o sa joace gazu din nou in medias. lasa casi la sibiu e bine.
bv Gazu!!!! Va asteptam pe noul teren acasa la Medias!!!
nu are nici u cluj nici o treaba cu fotbalul de liga1
am vazut meciul asta cu gaz metan, sunt dezamagit de U, oricum le urez mult succes in liga 1 aici la alba iulia, desi le va fi greu cu echipa asta si fara antrenor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.