Știri din fotbal internațional
Brazilia - Maroc, primul șoc al Mondialului, a avut două reprize total diferite: „De ce îți e frică, de aia nu scapi!”
0
Australia - Turcia, în Grupa D la Campionatul Mondial » Aici am fi putut fi noi: echipele probabile + cote
0
Stelea a ținut să-l contrazică în direct pe Răducioiu, după primul rezultat-șoc de la Mondial
0
Qatar - Elveția » Prima MARE SURPRIZĂ a Mondialului! Lovitură în minutul 90+5
6
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Esti prea istet dak iti dai seama dintr-o greseala de nivelul unui om.Eu iti doresc sa ajungi la un anumit nivel si apoi sa te apuci de comentat.Dak te ducea cat de cat cat capul nu te luai de o greseala...k nu sunt aici la ora de romana....am gresit,recunosc dar asta nu ma face sa fiu sub nivelul tau...Esti doar un frustrat pe care il doare k e suporterul unei echipe care n-are nici un viitor :)
mda...viteza asta ..culmea e ca ai scris de mai multe ori:))nu ma intereseaza studiile, dar ma fac sa zambesc.oricum, pot sa imi dau si singur seama de nivelul tau, dupa ideile exprimate gresit si gramatical si ca fond:)
Otelul a fost furata clar astazi!!! 2 offside-uri complet inventate in a 2-a repriza... la ultimul a fost chiar faza decisiva. Atacau 5 contra 1 galatenii.... a fost clar rea intentie. Pentru ca faza nu a fost in miscare, au stat in aceeasi pozitie vreo 5 secunde cat s-a miscat mingea si pana a facut Punosevac preluarea. FURT!!! Walter a invatat bine de la Borcea si Danilescu....
A jucat si Bianca Dragusanu in seara asta? Sau de ce au reusit egal mUUUUUUUUUUUU?
Ai uitat sa tragi apa dupa bozgorosani!
ce coincidenta am si eu un prieten misu ..da' saracul il asteapta zile grele vine craciunul si ......se transforma in caltabos.......deci mai bine comenteaza mai draga anima....pe subiecte ce tin de cfrudemereu .okidoki karaoki?
Pt profu de gramatica...am scris din cauza vitezei...nu te intereseaza pe tine studiile mele...oricum ai inteles ideea...mai usor cu "campioana de carton" nu o mai ridicati in slavi k nu merita...o sa vedeti k poate nu anul asta,dar la anul sigur o sa jucati la matineu...Sa traiasca Stan k s-a imbogatit pe seama echipei...(vezi modelul Urziceni)
"a-ti"...explica-mi si mie cum ai ajuns la concluzia ca se scrie asa:).de curiozitate : ce studii ai?
@sorynelo...a-ti luat un punct dupa 1 penalty...pacat k nu a fost atent arbitrul si a-ti fost egalati :)).Mai bine nu fa comparatii...o sa vedem in meciul direct ce echipa e mai buna...hOtelul campioana blaturiloe ori Vasluiul care a facut 5 puncte pentru Romania in Europa :) Pana atunci bucura-te de 1 punct obtinut de expiratii din "echipa campioana" :)
un comentariu corect .bravo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.