Alte știri din fotbal
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
35
Bookmakerii se așteaptă la un marcator-surpriză » 7 pariuri despre Turcia - România: cel mai probabil scor corect
0
Deputatul român era la „șpriț" » Reperat printre suporterii români, pe terasele din Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
0
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Asa, asa. FCSB si ciobanul sunt subiecte care va fac sa faceti asa de frumos, incat nu ma pot abtine. Iote cu tipi.
Mda erau multi 'analisti' care radeau de transferuri si de Bergodi. Cica Ninel era solutia... Rapid a luat jucatori bunicei cu care sa aibe dubluri reale pe post nu ca in anii trecuti. Iar Bergodi daca are echipa de 5-6 sigur o duce pe podium. De urmarit Rapidul.
De obicei glumesc. În cazul ăsta însă... poate doar exagerez puțin. :-)))
Felicitari Rapidului pentru jocul prestat !
Multumesc. Ceea ce iti doresc si tie!!!
sper să reușească Bergodi, da va fi greu, la Rapid sînt niște săpuni care pun d-un 1-7 cînd te aștepți mai puțin
GIGIMEA PLANGE DE FIECARE DATA CAND BATE RAPIDUL. ASA CEVA... :))
"Io-s prieten cu frânarii de București." Foarte frumos, asa trebuie. "Doar cu ăștia de p-aici din Ardeal îmi dau la gioale." Ei, asta nu e bine. Sper ca glumesti.
Ce jocul Rapidului? Ce arbitru? Aia de la Cluj parca sunt legati de picioare.
Cu acest antrenor, U Cluj va avea soarta Chindiei. Antrenor de divizia B...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.