Alte știri din fotbal
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
6
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
Va omorati cu fotbalul praticat de voi. :))))))))))))))
Bravo Gicule, bravo Bornescu !!!!
Decizia nu poate fi decat favorabila CFR-ului. Conform regulamentului, daca Tudor oprea carnetele jucatorilor atunci meciul era pierdut de ambele echipe. Tudor n-a oprit carnetele, astfel incat acest caz se raporteaza la art. 60 pct. 9 din R.O.A.F , U Cluj fiind clubul organizator, iar singura decizie care se poate lua este castigarea meciului de CFR Cluj cu 0-3, pentru ca noul regulament intrat in vigoare in 2011 interzice rejucarea meciului intr-o astfel de situatie!!
Ce culori? rosu-alb-verde????
poate se vor intampla lucrurile acestea, nu stim viitorul insa ce stim cu siguranta este ca noi nu o sa dam cu PUMNUL !
Ceferisti nenorociti! Va veni momentul in care veti cadea rau de tot si doar praful se va mai alege de voi. O sa mancati tinichele si o sa beti apa din Somes din cupele alea furate.
Ati facut de rusine orasul...Nici o problema ,da macar recunoasteti ://citynews.ro/cluj/editorial-4/oficialii-u-cluj-oamenii-mici-de-la-marele-derby-225514/
cand respecti regulile, putzulache, adica cand arbitrul iti spune sa iesi de pe teren, nu se cheama ca sunt lasi! lasi sunt cei care lovesc pe la spate sau unde nu sunt camere de supraveghere. aia sunt lasi! vrei un desen in culori sau pricepi ce-am scris?
://citynews.ro/cluj/editorial-4/oficialii-u-cluj-oamenii-mici-de-la-marele-derby-225514/
://citynews.ro/cluj/editorial-4/oficialii-u-cluj-oamenii-mici-de-la-marele-derby-225514/
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.