Comentarii (6)
dansy
dansy  •  13 Aprilie 2021, 11:17

Au ajuns toti prostii sa comenteze pe aici.Adica un antrenor ratat si un jucator mediocru care ne-a mancat icrele de cate ori a jucat la nationala habar nu au ce vorbesc.Meciul a avut patru bare si cel putin 4-5 ocazii de gol.S-a jucat intens si frumos-un adevarat derby!

1805213859545810
Adrian Constantin Sendroiu  •  12 Aprilie 2021, 19:16

au comentyat doua slugi ale cfr-ului, ce ati fi vrut? sa spuna ca U Craiova ar fi meritat victoria si ca cfr nu joaca niciodata fotbal asteptand sa greseasca pt ei vreun arbitru, eventual adversarii?

firaldo
firaldo  •  12 Aprilie 2021, 10:19
Postat de gago747 pe 12 Aprilie 2021, 10:16

Doar 20 de minute de fotbal? păi meciul ăsta a avut mai multe ocazii și faze de poartă decît 3-4 meciuri normale de la noi. dar deh, o fi știind Geoflores ceva ....

Meci cu 4 bare și multe alte ocazii e considerat plictisitor de domnul Florescu:)))))))))