Alte știri din fotbal
Dramă la U Cluj » Macalou a plecat de urgență din România și nu joacă cu Rapid
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! A fost salvat de medici, acum e în unitatea ce tratează cardiaci critici
9
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » Ce s-a discutat astăzi
22
Ultimele vești despre situația medicală a lui Kennedy Boateng » Surpriză pentru „câini”
1
Știri din fotbal internațional
Fostul arbitru de top Björn Kuipers, despre fiica sa grav bolnavă: „Eu fluieram undeva în lume, iar ea…”
0
Fostul atacant al lui Real și Bayern, internat de urgență în spital! » Mondial în pericol
0
Legenda Romei pleacă de la club după 53 de ani
0
Înainte de Campionatul Mondial, Neymar recurge la un tratament inovator cu propriul sânge
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Ce se inghesuie oile la comentarii la articolele despre CFR ! Mai, oilor, iar nu mai aveti nici o sansa la titlu ?
Se zice Baicoi sau Baicoaie?
CFR: ”Vor juca pentru Steaua!” astia sunt prosti sau se fac?! au 95% titlul in buzunar iar Steaua e pe un amarat loc 5 Doamneeeeeeeeeeeeee ce face paranoia asta din oameni! sa ai spuna cineva astuia ca Rapid si Vaslui pandesc in umbra un eventual pas gresit facut de ei si sa lase Steaua in pace.
cat de roman prost sa fii si sa tii cu cfr cand in cluj exista U echipa ce a refuzat in timpul dictatului de la Viena sa joace in campionatul maghiar?
Cum sa fii ba din Baicoi ? :)) Eu am crezut ca astia pe aici , glumesc , dar tu chiar confirmi !
ARDEALUL CEA MAI CIVILIZATA ZONA A TARII SI ASTA DATORITA SASILOR UNGURILOR,SARBILOR ETC
miticii de la GSP se simt obligati sa precizeze ei cu ce scop a fost Busca la palat,ca si cum ei ar stii cu exactitate..cat de penibili puteti fii..Machado era de mult transferat la ora aia..slugoii ciobanesti..de aceea ao fii reactionat Busca asa,pt ca nu voia sa afle presa ca pune la punct un transfer realizat cu ceva vreme in urma..hahaha
Juma' de Cluj + miticii vor tine cu u ! In rest, tot Ardealul va tine cu CFR ! Forza CFR ! Mandria Ardealului !
Vor juca CINSTIT pentru toti suporterii din Romania pentru ca finalul de campionat sa prezinte interes...Oricum CFR nu merita titlul...Vasluiul este echipa momentului
Ce treaba are Steaua cu campionatul ? E la 8 puncte acum si are meciuri grele, pe cand CFR are deja asigurate 6 puncte cu Mioveni si Sibiu. O diversiune ieftina pentru a mai arunca putin din ura pe care le-o poarta atata lume, U Cluj vor juca probabil pentru ei, asta daca nu intervine Porumboiu sau "moralistul" Zotta. Steaua si Dinamo au incheiat lupta, Becali probabil trage la locul 2, mereu a fost dupa locul 2, sa il duca in Liga sa ia bani ca sa isi continuue circul.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.