Alte știri din fotbal
Borza e istorie la Rapid: „Îți mulțumim pentru fiecare sprint, fiecare duel și fiecare clipă”
0
Liber la bere pe stadioane! Cea mai cunoscută susținătoare a celor de la UTA a furat startul
0
FC Argeș - Petrolul, duel din etapa a doua din Superliga » Echipele de start
1
FCSB, explicații despre filmarea cu Bîrligea și logodnica lui: „Extrem de trist!”
3
Știri din fotbal internațional
Două cluburi din Premier League pe urmele lui Andrei Rațiu: cât vrea Rayo
1
Pep Guardiola s-a decis să-și aștepte rândul! » Motivul pentru care ar fi refuzat să preia naționala Italiei
0
Varane propune: copiii să nu mai lovească mingea cu capul până la 12 ani! Primul mare club care și-a schimbat metodologia
0
Amicul Paredes a „scăpat porumbelul” în legătură cu Leo Messi
5
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
0
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
13
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Drona doborâtă de un pilot român de F-16 ar fi fost Geran-2. Generalul ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Interesant daca Steaua nu face scandal Mircea Sandu promite ca Steaua va juca in cupele europene. Deci evident totul nu a fost decat prostie si joc politic. Evident s-au satisfacut si orgoliile refulatilor care striga din rasputeri "coruptie la Steaua", "Steaua retrogradatq", "sa-i luam noi locul in cupele europene". Sarmanii ghiulesteni.
HAHAHA...CRRRAPID sa-si ia gandul de la CH.LEAGUE...PAPAGALUL,POPONARUL,ala de zota sa viseze alta data la imnul Ch.League...CIOROPISHNITZA AIA de iancu sa ceara retrogradarea lui la JILAVA,PORUMBUBOIU sa-si vada de afacerile lui murdare si in general toti frustratii care ataca STEAUA,sa se dea cu capul de pereti,caci UEFA agreeaza astfel de premieri ptr. ca un meci sa se joace corect..S-ar putea sa se intoarca impotriva cfr-ului acest caz..CE vroiau ?sa se dea la o parte U CLUJ?asta e CORUPTIE.
E o IMENSA confuzie. Steaua, resepctiv Becali nu a promis bani unui club/echipe ... a promis bani unor jucatori. Diferenta e destul de mare
Sunt curios cum vede UEFA cazurile in care jucatori din Romania au primit PRIME LA INFRANGERE (vezi cazurile dinamo-CFR CFR-rapid bistrita-CFR,etc)asta k tot vorbim de moralitate.
Eu nu consider coruptie stimularea echipelor. Oricum banii nu au ajuns sa fie dati. Ce daca 4 persoane aveau asupra lor 1,7 milioane euro? Nu au voie sa umble cu banii astia la ei? De fapt stimularea e un ajutor pt fotbalisti si pt cluburile mai slabe financiar. Federatia noastra e varza...dicteaza presedintii nu comisiile! Niste hoti...si am o intrebare: Unde se duc cei 1,7 milioane de euro confiscati? cumva in buzunarele celor care au facut acest lucru?
SI CONTRACTUL SE SEMNEAZA DUPA PLATA BANILOR!!! DAR ANU TRECUT CAND A PLATIT PE DINAMO, STEAUA A DECLARAT SUMELE LA FISC? DAR STEUA CARE PLATESTE NUMAI ECHIPELE CARE JOACA BINE, CUM A DAT BANI, CATRE MIOVENI, VASLUI, FARUL, COMISIE CARE I-A DAT MECIUL CU RAPID,ETC????
UEFA SE VA CONFORMA DECIZIEI IREVOCABILE A COMISIEI FRF.EI NU FAC DECAT SA APLICE SI EI DECIZIA LUATA
Si cand spunea Ciobanul ca premierea pentru apararea corecta a sanselor e morala il faceati nebun!!! Steaua nu risca nimic in lc. Premierea adversarilor contracandidatelor e permisa de UEFA si nu e considerata coruptie. Se practica pe larg si in alte tari afiliate UEFA. Pedepsirea drastica a premierilor , nou introdusa la noi, serveste lui Iancu, Muresan,Porumboiu, Copos etc, care, in jurul lui Borcea, au pus de-o noua cooperativa, iar premierile le incurca planurile.. Ganditi logic!..
pt stelistii care mi-au raspuns: comisia asta plina de "imbecili" care va penalizat, e aceeasi comisie care acum 4 luni era plina de oameni curajosi, cand va facut cadou meciul PIERDUT cu rapid. baiatu;l ala, de la uefa i-a raspuns gsp, cum a vrut scorpie si mare atentie: NU E SPECIALIST!!!
din cate stiu eu impozitele se platesc dupa ce tranzactia s-a sfarsit. Tranzactia nu a avut loc asa ca nici impozit nu se plateste
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.