Alte știri din fotbal
Imagini îngrozitoare în Petrolul - Oțelul » Marcatorul, transportat cu ambulanța la spital
0
Au apărut primele trei nume de la echipa din Superliga ale celor implicați în scandalul pariurilor! Portarul și antrenorul cu portarii, chemați la audieri
0
Sorin Cârțu și-a încordat mușchii în fața rivalelor: „Asta le transmit acum” + „Am idei de transferuri”
0
Azi s-a împlinit condiția despre care MM Stoica spunea că l-ar determina să plece: „Va trebui să aducă și pe cineva în locul meu”. Își va respecta cuvântul?
0
Știri din fotbal internațional
Transferă Cristi Chivu un alt fost jucător al său de la Parma? » Scouterul lui Inter l-a urmărit și în weekend!
0
Procuratura a deschis anchetă după sărbătoarea lui Inter » Gestul care îl poate costa pe Marcus Thuram!
0
Cinci transferuri în lucru pentru Jose Mourinho » Pe ce posturi încearcă Real Madrid să întărească lotul la vară
0
Cristi Chivu licitează pentru mijlocașul lui Liverpool » Suma cerută de englezi și schimbul propus lui Inter
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Avocată din Iași, condamnată la 7 ani de închisoare pentru tentativă de ...
Libertatea
Orașul numit cândva „rușinea Italiei” a devenit una dintre cele mai ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Sorin Pîslaru, cardiologul român care lucrează la Clinica Mayo, ...
Libertatea
Ce echipă este "Hajud Split"? Respectați-vă meseria, respectați limba română, respectați-vă cititorii!
Steaua bate în ultimul sezon european campioana danemarcei,elimină pe tel aviv,bate în deplasare pe qarabag dar e imposibil să-i mai bată pe bulgari sau slovaci în drumul spre gupa ligii campionilor.Asta ne dă de înțeles autorul articolului!Bă,ești ***?!?!Autorul atenționează că dacă ajunge în turul 3 unde nu mai e cap de serie,steaua poate da peste campioanele,danemarcei,serbiei,bulgariei,slovaciei,israelului și astfel calificarea în gupa de liga campionilor rămâne pentru incă un an,doar un vis.Aloo,Oviudiule,în ce îți plătești angajații?În gumă de mestecat?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pentru ca azi se vede prostia aia mare de acum 2 ani cand un patron a decis ca nu conteaza meciurile din grupa aia in care a luat goluri cu caruta. Poate cu 3-4 victorii in grupa aia de Conf League, FCSB avea acum un 30-32, cam cat Rapid Viena... Altfel stateau lucrurile... dar cand iti bati joc de fotbal... aia e, ramai cu visele. Morala: o iei de jos, muncesti si strangi ca sa ai!
A mai fost favorita CFR si a scos-o din Europa o echipa din Luxemburg !
Șahtior Karagandy sau Dudenlage vă spune ceva? Ce tot ne mintim ,ca daca una are avantaj fata de alta ,urna 1 sau 2.Macabi joaca meciurile internationale in strainatate din cauza starii conflictuale , de Dinamo Kiev ce sa mai spunem ,iar noua ne este frică sa nu picam cu ele. Deci altii care joaca printre bombe si gloante pot face performanta noi nu. Ca să iei un examen trebuie sa indeplinesti 2 conditii de baza : 1.sa ai toate actele in regulă,2. să te prezinti la el.La noi ,in liga lui Iorgulescu doar 7 echipe au drept de joc in UEFA din care 2 joaca in play out.Noi visăm la grupele UCL dar fotbalul mioritic nu este in stare sa livreze un campionat unde toate echipele sa aiba drept de joc in UEFA. O rușine. Dacă Arsenal castiga UCL ,Premier League o sa dea 7 echipe in UCL , adica cate echipe mioritice au licenta ptr UEFA. Așa că va rog , nu mai consumati opioide sa visati frumos.La ora actuala UCL este interzis *** care-si fura caciula ,precum este sportul mioritic. EL sau CL acolo este de noi acum. Poate intr-um viitor foarte indepartat ( ceva ani lumina) o sa ne gandim iar la UCL. PS. Presa mioritica inalta in slavi echipa de baschet CSVoluntari, ca a caștigat nu stiu ce competitie prin Europa,chipurile mare performanta. S-a uitat cineva la pozele din " marea finala"? Sala goalăfoarte putini spectatori..Aceasta este marea competitie europeana castigata de Voluntari?Ne place sa ne imbatam cu apa rece.Acesta este sportul& presa mioritica.Ne me
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mai nenea asta, care ai scris articolul.. Pai tu ce ai vrea, sa ajungem în grupele Champions League, dar sa jucam în tururile preliminare, doar cu campioanele Andorei, Estoniei, Islandei sau a Bosniei!?? Ferească Sfântul, ce articol de 2 bani.. Mai mult decât atât, nici nu sunt terminate campionatele și voi umblați cu probabilități și posibilități. Ca să nu mai spun ca titlul articolului, este de un amatorism, rar întâlnit. Pai dacă am ajuns sa tremuram în fata lui Slovan, Qarabaq sau Maccabi, atunci nu știu ce rost mai are sa vorbim despre Champions League. P. S. Pe ultimele 2, FCSB le-a bătut de curând. Iar voi la prezentați ca ca ne-ar fi superioare..
Vorbim despre echipe modeste dintr-un fotbal de mana a doua. E doar problema echipelor noastre daca nu se califica. Pe lista nu exista nicio ECHIPA PUTERNICA. Daca nu dovedesti echipe de umplutura ca Steaua Rosie, Sparta Praga, Ludogoret, atunci ce sa cauti in faza principala a Ligii Campionilor
Nu va agitati, fcfcsb nu va kia supermamaliga.
FCSB ar putea face mai mult decat anul trecut, adica sa joace cu calificarea pe masa in Champions League (si asigurata cu calificarea in Europa League).
Nu e imposibil cu o singura condiție și anume ca echipa care devine campioană să aibă un lot bun și noroc.In fotbal trebuie să ai și o doză de noroc.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.