Alte știri din fotbal
Anunț de ultimă oră la CFR Cluj: „De luni începe treaba!”
0
„Dur? Nu era dur!” » Soția lui Florin Halagian, despre miturile din jurul „Armeanului”: „Avea ochi pentru așa ceva” + „Știți ce făcea când nu-l găsea pe Dobrin?”
0
U Cluj - Dinamo, care ar fi miza duelului! Echipele probabile
1
Șelimbăr - CS Dinamo, meciul decisiv pentru menținerea în Liga 2 » Duel de totul sau nimic la Cisnădie
0
Știri din fotbal internațional
La 40 de ani, fostul campion mondial se retrage din fotbal: „Un capitol se termină, o nouă eră începe”
0
Kenan Yildiz, în pericol pentru Mondial! » Decarul s-a accidentat și ratează derby-ul + Cât ar putea absenta
0
Cristi Chivu a făcut lista de transferuri pentru sezonul viitor: rivalul din Serie A și fotbalistul din Premier League
1
L-a ajutat pe Cristi Chivu să facă „dubla”, dar nu a prins lotul pentru Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Cât costă plinul în Grecia, Bulgaria și Turcia. Diferențele uriașe de preț ...
Libertatea
Simona Halep rupe tăcerea după retragere! Ce a împins-o să se refugieze în ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Când intră pensiile în iunie: milioane de români vor primi banii mai târziu ...
Libertatea
ha, ha, sunt foarte partinitor ca am simpatii (politice) de stanga, iar burleanu, ma rog. in 10 ani nici dracu' n-o sa-si mai aduca aminte ptr ce ne-am certat noi pe aici. jucatorii mari apar oricum independent de programe, presedinti...uita-te la unguri, care sub orban au inceput sa investeasca in fotbal enorm...si degeaba.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
da ba hateri, dac-ar fi asa, stapanii vostri v-ar mai da zama chioara sa copy-paste-uiti manele? no vezi ca nu va duce mintea sa va ganditi cum ramane cu voi, ipocritii?
Daaa, se retrage cu siguranta...
Eu nu inteleg de ce mai participa in campionatul romanesc ? Gigi Becali , Gica Hagi , si restul de fosti componenti ai generatiei de aur implicati in fotbal sa treaca de exemplu in campionatul Bulgariei, Ungariei, etc....sa vedem cu cine va defila Burleanu ? Cu fotbalul feminin sau cu cel de sala ? Sa vedem de unde incasari,de unde sponsori,etc....asta inseamna unitate Gigi
A ramas gasca lui gigibulau la putere!! Mai are ciobanoidul de furat 5 campionate! Ca sa mearga paraîndărătul pana la capat!
Normal ar fi ca TOATE cluburile profesioniste sa BOICOTEZE campionatul organizar de FRF-ul lui Burleanu!E paralel cu fotbalul acest noname Burleanu!SA Ramana cu fotbalul de femei ,cel de sala si cei din liga a3-a ,adica de cei ce l-au votat!Burleanu este GROPARUL FOTBALULUI ROMANESC!
Maestre, pe ce lume traiti? Cai-verzi-pe-pereti, macar de la tine am pretentii, ca te stiu mai echilibrat...
Becali a auzit că Cfr a votat cu Burleanu și iși ia măsuri( zice el )..:)) Dacă ar fi adevărat e nasol pentru Media, dau faliment ! :))) Cum să se retragă sponsorul principal ? :))
exact asta am spus-o si eu, maestre! marile spirite se intalnesc :) asa cum champions league a aparut pentru ca aia mari au amenintat ca-si fac propria liga si uefa, asa si aici cluburile din liga 1 pot sa-si faca federatia nationala (sau profesionista sau whatever) de fotbal si sa le spuna pa securistilor lui burleanu si fotbalului feminin de sala.
vezi ca a ramas unul cald,mai la stanga.........
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.