Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Pt @Sadiku
Eh lasa ma nu mai plange :)) Asa o tineti de 10 ani :) totusi, desi is stelist, v-as fi dorit, inainte de desfiintare ( ca nu mai aveti mult ) sa auziti si voi cantecul ala frumos de CL...macar la un 0-5, sa muriti fericiti :) dar chiar si o asemenea infrangere, ce pare umilitoare, parca totusi merita doar sa fi participat ! Sau voi veti participa doar atunci cand veti sti sigur ca puteti castiga CL ? Eu cred ca voi nu participati de teama vreunei umilinte ? :)))))
Pe *** care-sî dădea cu părerea despre Steaua au dat 200000 de euroi?????? Poate 20000 !!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mark nu e jucator de vandut, are 23 de ani si joaca destul de bine, cum sa-l dai pe doar 200k si cand te gandesti ca Steaua sta in doar 3 fundasi centrali mari si lati, cand Jiji putea sa-l aduca si pe asta sa fie la numar
stai putin ..tu crezi ca negoita plateste 500 de insi ? .... daca sunt 10 insi
cred ca la acest lucru se referea si acea coregrafie ...doar dinamo sta in bucuresti
va fi greu...când am auzit că la Juventus ii Chivorchian, mi se zburlit părul...chindia a furat azi ca-n codru....
Sa opreasca Nea Ionut finantatea si sa vedem daca-i mai aveti pe aia 500 in tribune meci de meci :)) Gen Steaua, cand a oprit Becali robinetul vezi domnule ei is cu armata :))
Bravo pentru victorie, cam greuta da merge! E bun si petre si promovati de pe locul 2 si Chindia de pe 1!
mă rog...:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.