Alte știri din fotbal
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
0
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Triplul campion al României face Uber, în străinătate: „Câștig mai mulți bani decât în fotbal”
1
Știri din fotbal internațional
După 43 de ani! Aston Villa a câștigat Europa League, după ce a spulberat-o pe Freiburg
1
Ancelotti, îngrijorat! Neymar are probleme medicale
0
Din Liga 5, convocat la Campionatul Mondial! Cum arată lotul naționalei din Noua Zeelandă
0
Șoc înainte de Campionatul Mondial » Au anulat cantonamentul din cauza epidemiei de Ebola
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Teja?..doamne fereste. Are noroc ca nu poate termina mai jos de locul 6. Ca Dinamo era in pericol sa urce pe 10. Teja ??? Atati antrenori buni, si el il angajeaza pe teja Degeaba a inbatranit, ca nu a invatat nimic din fotbal. CFR i a dat o lectie de cum se conduce un club anul trecut, cand cu jucatori fara nume dar cu un ANTRENOR pe banca, a umilit o pe FCSB. Cum se intampla si anul asta.
Dacă era deștept antrena el.
Doar hartia de casa, pardon hartia de impachetat branza, pardon guvizi, putea sa manipuleze lumea ca echipa lor de pe locul 2 ar angaja antrenorul de la echipa de pe locul 12. Oricum publicul tinta al acestei hartii gigiste ar pune botul la manipulare si daca maine citim ca idolul fariseu gigi l-ar vrea ca antrenor pe unul de prin liga 3.
La echipa acestei hartii de impachetat peste vin doar antrenori no-name (precum ambalatorii de peste care nu semneaza). In mintea bolnava a ambalatorilor de peste cu siguranta Teja este un super nume si garantat un "foaaaaaarte mare antrenor" pentru ca o sa le antreneze echipa. Vai de viata voastra de oropsiti ai sortii si in ziua de Craciun voi impachetati branza, pardon peste.
Vezi ca l-ai bagat pe regele Reghecampf acolo! Reghecampf e ca si Klopp. Dar daca nu si l-a permis, trebuia sa il ia pe Edi Iordanescu. Pe Teja si Alexa nimic nu ii recomanda la Steaua, cu siguranta nu rezultatele.
Si cu mine antrenor, tot pe 2 ar fi terminat. Ma rog, cu mine, poate pe 3. Deci...Teja? Pe bune? Serios, Lutu era mai potrivit. Bai Gigi...echipa fara antrenor e ca locomotiva ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ai dreptate doar in a doua fraza. Dar trebuie sa spui si care "lume",,,,, cea de la butoane ,care are putere de decizie.
Oricare dintre cei doi ar fi fost FCSB nu ar fi luat titlul pentru simplul fapt ca CFR e mult prea puternica in aceasta editie. Si pentru ca lumea n-o vrea campioana, nu-l vrea pe Becali.
Este antrenor bun ! Pacat de el....
El ia d-astia de genul lui Reghecampf,Dica...care sa fie doar cu numele antrenor
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.