Alte știri din fotbal
Decizia anunțată de Claudiu Niculescu după ce Unirea Slobozia a urcat pe loc de baraj: „Trebuie să muncim”
0
Stjepan Tomas nu se teme după debutul cu înfrângere pe banca Oțelului: „Am nevoie de timp ca să schimb ceva”
0
FRF, prima reacție despre venirea lui Ionuț Radu la Mogoșoaia: „Vine să apere finala barajului”
0
Slobozia aruncă în aer lupta pentru salvarea directă! Oțelul, eșec la debutul lui Tomas + Clasamentul
4
Știri din fotbal internațional
Fotografia extravagantă care a costat 17 milioane de euro » Ultima fiță a celebrului cuplu s-a viralizat instant
0
„Ați fost căutat de Real Madrid?” » Răspunsul lui Jurgen Klopp
0
Cel mai nebun meci al weekendului: aveau 5-3 în minutul 90+5, dar ce a urmat este SF
0
Decizia lui Alexander-Arnold după ce Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă » „I-a fost rușine pentru ce-a făcut!”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Gheață uscată și tuneluri de lumină: secretele din spatele mașinilor ...
Libertatea
Ambasadorul Iranului la Sofia: „România să fie atentă să nu devină parte ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Giorgia Meloni a suferit prima mare înfrângere politică de când a venit la ...
Libertatea
06:33@ Baga degetul pe gat daca ti-e greata sau gaseste-ti un articol despre popice. GB este poate un "*** functional" dar aceste articole pot fi pozitive si interesante oricat se agita unii pe care numai sportul nu-i intereseaza.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu trebuie sa dam note CFR-lui dar in articol observatia este corecta: GB plagiaza dar plagiaza prost. Sunt banii lui,binenteles dar exista obligatii si fata de suporterii care il mai sustin,pacat de ei.
Gazeta sporturilor s-o fi chemand fituica asta sau "***" ? Oricum, nu cred ca niste zieristi pot cobori mai mult in ierarhia *** caci in loc sa vorbeasca despre sport, in loc sa faca analize tehnice si tactice, in loc sa descifreze mecanismele de exprimare sportiva a echipelor de fotbal buimacii astia vorbesc toata ziua despre Becali fara sa aiba confortul propriei jene. Stau precum cainele la usa, cu limba falfaind de pofte, pe langa semiincltul aroman, cu vizibile gesturi cersind un leu. Iertati-ma, domnilor ziaristi, dar mi se face greata.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa fie clar: CFR a fost criticata de cei care habar n-au de fotbal!!! Daca Becali chiar vrea sa copieze stilul de munca de la CFR, sa o faca. Dar stie el in ce consta stilul CFR-ului?! La CFR patronul NU SE BAGA LA ECHIPA!!! nU ISI UMILESTE ANTRENORUL SI JUCATORII!!! Poate Becali sa faca asa ceva?!? Jamais!!!
Sa le dea viagra.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ati mai scos din palarie un articol scremut. E de tot rasul cum incercati sa gasiti argumente la cate o idee "geniala", ce va strabate la un moment. Si mai vreti si bani pe chestia asta!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.