Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova a aflat cât costă Nikita Stoinov! Dinamo a anunțat clauza de reziliere
0
Măldărășanu a rostit numele echipei din Superliga pe care n-ar antrena-o niciodată: „Nu se pune problema”
1
Dinamo va ceda patru jucători la aceeași echipă!
1
S-a aflat de ce nu joacă Matteo Duțu pentru Dinamo: „A tratat lejer concurența”
1
Știri din fotbal internațional
Darius Olaru a primit cea mai mică notă dintre toți titularii belgienilor, în thrillerul Saint-Gilloise - Bodo/Glimt 3-3
0
6 goluri în Royale Union SG - Bodo/Glimt » Darius Olaru, decisiv!
9
Fluier final în primele 8 partide din turul 3 preliminar de Liga Campionilor » Surpriză uriașă la Praga, Darius Olaru a fost protagonist, Craiova a stat cu ochii pe un rezultat
2
Auda a bătut pe Dinamo! Letonii care au „terorizat” FCSB mai fac o victimă în Europa
4
Lifestyle
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Cum s-au relaxat Ștefan Baiaram și soția Cristina, după victoria 4-0 cu Petrolul
4
Stadionul olimpic, lovit de inundații devastatoare lângă granița cu Austria » Sportivii au scăpat la limită de o tragedie
0
Contre la Bruxelles după criza din Ceuta: planul Spaniei de a legaliza ...
Libertatea
„Vrem în România sau în Rusia”. Migranții ajunși ilegal în Ceuta spun că ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Moartea unui român de 19 ani la cules de roșii, pe o căldură de 40 de ...
Libertatea
Nu este domnul nici o tampenie. Banii aia au fost impartiti demult, atunci cand s-a luat hotararea ca Otelul sa iese campioana. Probabil daca mai faceau si ei un punct, doua si mai luau un ban in plus atunci ramanea si la club ceva. Dar suma de baza este probabil impartita intre toti cei care au decis ca Otelul va fi campioana.
nu as merge pana acolo. nu vad care e rostul. otelul nu este o echipa fictiva, are traditie deja in liga 1, este stabila, este sustinuta de un oras mare si de o zona intreaga. nu, nici vorba. altele sunt explicatiile acolo.
asa este. si nu a fost platit desi bani sunt. de asta spuneam, ce tampenie.
Prietene faci confuzie intre datorii curente si credite. Gigi a creditat clubul. Poate sa puna termen de ramburasare a creditului cand vrea el. Pe cand Otelul are o datorie al carei termen scadent a expirat si impresarul ala (cealalta parte din contractul respectiv) isi vrea banii.
Ma intreb cum de a acumulat Otelul datorii de 1,25 mil catre un impresar anonim. Ce mari jucatori, si pe ce sume fabuloase a tranzactionat Otelul jucatori impresariati de nea' caisa asta de impresar?
pt. ca nu are un termen stabilit in care sa primeasca banii. real madrid are datorii colosale dar au niste date stablite la care sa plateasca banii. la otelul e diferita treaba pt. ca are bani de dat la jucatori si unui agent.
Uite asa in tacere o a 2-a campioana de mucava se duce pe drumul pierzanieica si urzica ca banuti castigati cu arbitri manjiti sa-i manince clanurile pierzaniei din galati
o sa se infunde odata ... fiecare pasare piere pe graiul ei
datoriile nu se fac in functie de venituri.si oricum..nush cum de steaua, care e datornica, cu vreo 25 de milioane la persoana fizica george becali nu a fost depunctata pana acum de ani de zile.
Banii aia or sa dispara subit! Tare mi-e ca sa nu se forteze o desfintare a clubului,ca in cazul Urziceni, ca banii sa ramana p;e drumuri! Dupa nush cate depunctari, clubul va fi retrogradat si va disparea din peisaj, iar potul cel mare de 20 milioane euro, vor ramane baietilor care au avut grija ca Otelul sa iasa campioana! Si vrajeala cu CA ca blocheaza nush ce... UEFA specifica clar ca banii sunt destinati EXCLUSIV clubului si cheltuielilor de natura sportiva si administrativa! Aici se incadreaza salariile neplatite si datoriile catre impresari
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.