Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, interviu din biroul lui din Bănie: „M-am ferit de o comparație între Universitatea 2026 și Craiova Maxima” + ce a cerut Mihai Rotaru la startul noului sezon
0
Situație halucinantă! Noul transfer al celor de la FCSB are contract semnat și cu altă echipă din Superligă
7
Emil Săndoi are încredere totală în Universitatea Craiova înaintea duelului cu Levski
0
Fostul jucător al FCSB-ului este favorit să devină președintele unei Federații importante
2
Știri din fotbal internațional
Enzo Fernandez nu se dezminte! Mesaj războinic, după Campionatul Mondial: „Există ceva mai important decât un rezultat”
3
Șoc în Nord! Campioana Danemarcei a fost umilită pe teren propriu în preliminariile Ligii Campionilor
2
Bumba a marcat din pasa lui Vlădoiu în cel mai nebun meci al serii europene!
0
În urmă cu 4 ani, Lamine Yamal făcea o previziune curajoasă! Totul s-a adeverit
0
Lifestyle
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
3
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
12
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
1
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Grecii contestă distribuția filmului „Odiseea”. Rolul Elenei din Troia, în ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
asadar, nu despre demolare trebuie sa ne temem, o demolare dureaza cateva luni, nu ramane piatra pe piatra unde a fost candva o constructie, la tehnicile actuale. dar ordinul de incepere al lucrarilor nu cred sa se situeze mai devreme de 01.08.2016. un asemenea ordin vine numai dupa avizarea proiectului si a documentatiilor (sunt minim 12 avize si autorizatii), dupa selectarea proiectantului si a constructorului, dupa stabilirea valorii de deviz si a marjei de suplimentare maxim acceptabila, dupa contractarea efectiva, stabilirea caietului de sarcini si a clauzelor clare, etc. daca se da ordinul asta la 01.08.2016 tot nu e rau, in maxim 2 ani stadionul e gata, undeva pentru editia 2018-2019. stadionul petrolului nu stiu daca s-a edificat intr-un singur an, cu tot cu partea de documentatii, dar el e la 50% din capacitatea proiectata pentru D Arena. dupa unele surse, va avea 33.000 de locuri, nu 30.000, deci, e cel putin de 2 ori mai mare si necesita cel putin de 2 ori mai mult timp de executie, deci, nu 1 an ci vreo 2, daca se respecta termenele de executie. asadar, pana sa mergi pe D Arena, mai faci niste otita in peluza cu aerisire la ciocan si nicovala, si mai trebuie 2 ani pana cand vei putea sti cine a marcat un gol, daca te uiti la un meci live pe Dinamo. momentan, daca esti in PCH si se da vreun gol la poarta opusa, nici macar de pe tabela nu afli daca s-a dat gol, ca si aia e oblica fata de PCH. daca ai senzatia ca s-a dat gol, suni acasa pe cei de la TV si stii si tu.
Lipa a zis ca nu vor fi probleme si ca stadionu asta se construieste strict pentru echipa de fotbal FC DINAMO BUCURESTI 1948 care evolueaza in liga 1, atunci pentru ce se construieste acest stadion ?? Pentru exponate de muzeu sau pentru festivalul folcloric anual in Bucuresti ??
Domnule patriot, replica ta la adresa doamnei LIpa e de om frustrat ! Daca te dai mare patriot, de ce nu ai ramas in tara sa pui umarul la implementarea capitalismului si sa ajuti la eradicarea urmelor de comunism ?..Patriotule !
Du-te ba dreacu la tine la sat, in sector, lasa-ne dreacu cu *** ta...ti-e ciuda, ma, saracie, inghiti in sec de ciuda? O sa vii ca proasta peste vreo 2-3 ani cu rata ca sa vezi si tu stadionul, da' ai grija ca n-o sa te lase cu seminte si tricou cu Banel.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
clar, profesionismul s-a nascut...pe what's app :)).
si daca va fi sa jucati acolo *** va trebui sa scoata bani grei ptr chirie si cum e mare scart0man,sanse extrem de mici!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Imi ajunge să mă uit la userii dinamoviști de aici ca să-mi dau seama cât sunteți de ”sus”....semi-***,ratați,postaci plătiți-vezi galeria voastră pe NA pentru lansarea candidaturii lui ponta....aaa,trădători de țară! vezi cazul *** Lipă Oleniuc!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***, Lipa nu a zis ca fanii sa sustina CS, ci toate sectiunile de sport asa cum o fac si in prezent, vai de capatana ta de rumegus !!! Citeste DigiSport, nu te lua dupa cancanistii astea de la GheSePe !!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Alt martalog din aia 49% cu intelectul tîrît prin glod?? Greetings, mooo....!!
Corect, exista perspective si acest club se construieste pe baze solide, nu pe vorbe sau pe depinderea din banii unei asa zise intrari in grupele UCL cum se face la satenii aia din Pitesti !!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.