Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, interviu din biroul lui din Bănie: „M-am ferit de o comparație între Universitatea 2026 și Craiova Maxima” + ce a cerut Mihai Rotaru la startul noului sezon
0
Situație halucinantă! Noul transfer al celor de la FCSB are contract semnat și cu altă echipă din Superligă
5
Emil Săndoi are încredere totală în Universitatea Craiova înaintea duelului cu Levski: „Poate pune probleme oricărui adversar”
0
Fostul jucător al FCSB-ului este favorit să devină președintele unei Federații importante
2
Știri din fotbal internațional
Enzo Fernandez nu se dezminte! Mesaj războinic, după Campionatul Mondial: „Există ceva mai important decât un rezultat”
1
Șoc în Nord! Campioana Danemarcei a fost umilită pe teren propriu în preliminariile Ligii Campionilor
2
Bumba a marcat din pasa lui Vlădoiu în cel mai nebun meci al serii europene!
0
În urmă cu 4 ani, Lamine Yamal făcea o previziune curajoasă! Totul s-a adeverit
0
Lifestyle
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
3
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
12
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
1
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Grecii contestă distribuția filmului „Odiseea”. Rolul Elenei din Troia, în ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
"E grele"...Bine, acum o dai cu patriotismul....:))) Tu care traiesti in Austria ai devenit mare patriot, te doare capul , nu alta :)))Nenica, a interzis imnul ca sa nu mai fie fluierat !
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
DIVERSIUNEA CU IMNUL E PT PRO STILISTI CA TINE.. URAT MIROSITOAREO :):) 49 LA SUTA.. BUBUITI
Ai perfecta dreptate, ne uitam la altii cum se fac de rusine prin Europa si ajung ultima coarda de sarit. Asa e, suntem cei mai fericiti cand va vedem pe jos de spala putina toate echipele cu voi. Exemplu cel mai elocvent: Grupele UCL.
Eh,vorbeam despre un dinamovist de-al vostru chior și frustrat de mic,dovadă și nick-ul pe care il are.Dar,după cum a spus și magheru,este posibil să fie femeie.:)))))
In scurt timp vor fi prezentate si stadioanele pnt Rapid(25.000 locuri) si Steaua (38.000 locuri)
A FOST LASATA.. SECULE.. LIPA A CONDUS CS.. IA O RARUT TI AM ZJS..CITESTE STATUTUL FC.. SI APOI ..***.. :):)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Și-a anulat absolut tot ce a făcut bun in țara asta in momentul in car a pus umărul la interzicerea intonării imnului la orice competiție sportivă.*** spurcată trebuia să-și dea demisia imediat,dar nici măcar atâta onoare nu are.LIPĂ,demisia***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce-ai ba cu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.