Alte știri din fotbal
Gigi Becali trebuie să plătească un milion de euro pentru fotbalistul dorit!
0
Marius Baciu a făcut marele anunț pentru fanii FCSB: „Suntem în negocieri avansate”
4
Eddy Gnahore a dezvăluit de ce a ales să semneze cu FCSB: „Îi înțeleg pe fanii lui Dinamo”
10
Dinamo are o nouă țintă: un internațional din Capul Verde
3
Știri din fotbal internațional
Precedentul care o sperie pe Argentina » Fundașii centrali titulari ar putea rata finala cu Spania de la Mondial
0
Alertă în Spania înaintea finalei Mondialului! Fabrizio Romano: „Lamine Yamal nu s-a antrenat cu echipa”
0
U Cluj - Dinamo Kiev, pentru o calificare istorică! Echipele de start + Informații de la stadion
2
Președintele Argentinei a văzut gestul fotbaliștilor și s-a enervat: „Să înțeleagă asta! Și selecționerul le-a spus!”
0
Lifestyle
Iubita englezoaică a jucătorului argentinian a purtat tricoul sud-americanilor: „A fost o experiență nebună”
1
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
1
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Palatul Telefoanelor și-a deschis porțile istoriei. Povestea primului ...
Libertatea
Cazul care a divizat Italia: bijutier condamnat „pe viață” pentru că a ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
ANM anunță caniculă în șapte județe și furtuni în jumătate de țară, cu ...
Libertatea
salut,cred ca principala cauza o reprezinta gigi marele razboinic care urina pe generalii mapn cand vroia el.De aici s-a pornit bulgarele care a ajuns unde a ajuns,fii convins ca daca si dinamo ar avea un patron la fel de coleric tot aici s-ar ajunge
de unde ai scos suma asta?vezi ca din aia 55mii de spectatori pana acum ,vreo 40 mii au fost la meciul cudinamo de pe national arena,daca-l dai pe ala la o parte si voluntariul au avut spectatori mai multi ca voi)))) sa vezi ca dupa dinamo-steaua media se inverseaza,dar calculul e relativ oricum
Sunt convins ca, la un moment dat, va iesi adevarul la iveala si in cazul conflictului Steaua-CSA. Eu nu pot sa inteleg care este logica deciziei CSA? Care este motivul refuzului de dare in folosinta a stadionului Ghencea de catre FC Steaua Bucuresti? [sau fcsb cum scriu lenesii care folosesc doar initialele :)]
A vazut ca le-a priit la cluj, normal ca ar vrea sa se joace acolo pentru ca in cluj sunt multi fcsbisti si atunci ar avea aportul mai mare decat 60 de aplaudaci de-ai lui jiji si al lui mirel pe national arena !!! Au vazut ca i-a priit lui tade primu gol din actiune dupa cele 2 din penalty :))))) poate daca mai joaca la cluj va fi in stare sa dea si el un hattrickk :)))))
la noi vin sumele alea de 2.389 sau de 3.000 pe stefan cel mare ca daca am juca pe national arena meci de meci am avea 15.000-20.000 de oameni dar deh, lasam paduchii aia 60 de oitiziii acolo sa imputa stadionu !!!
Cred ca tu te uiti pe partea din spate a televizorului ca altfel nu-mi explic la ce meciuri te uiti, nu ti-ar fi rusine rumegatoareo cu iarba plina la bot, ati fost dominati numeric si vociferali de voluntari ( penultima clasata) care au venit aia de la young boys voluntari mai multi decat fcsbisti, bine naiba ca nu sau gandit ca sa treaca stewarzi la voi in galerie ca sa aveti si voi un numar mai mare, plus ca nu uita, la ultimu meci de pe national arena ati avut numarul fix de 60 de persoane ( probabil si aia erau pe baza de invitati) si tu imi spui mi-e ca sunteti de 59998837473738 mai mult decat Dinamo. Era si articolul pe *** cu pricina, felicitari lor ca au dat adevaru pe fata !!! Iar pe national arena nu depasiti suma de 1.000 de oameni,la Dinamo vin 2.398 sau 3.000 sau chiar mai multi depinde de vreme,zi,ora,cu cine se joaca,etc !!1
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
pai au fost neintelegri nefericite si cu csa. dar o data cu pleacarea izm88anarului de la m.a.i.,sper sa se rezolve problema cat mai repede. pierde statul sute de mii de euro din cauza ca nu lasa pe Steaua sa joace pe Ghencea. problema este ca statul suntem noi,nu boroi sau talpan. practic,pe noi ne fura boroi si talpan. oricum,numai in Romania se putea intampla ca iccj sa dea o sentinta inversa fatza de cele date de curtea de apel.
auzi la gymd aka pros99talul siteului. porecla. ha ha ha. *** vin oamenii cand este gol stadionul de fiecare data iar Steaua are o medie de vreo 5 ori mai mare de spectatori la stadion,decat voi. wtf?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***,ma refeream la faptul ca cele mai multe meciuri din toate echipele din universul asta,le are Steaua pe national arena. ce am spus acuma a mai fost spu de alte 100 de ori de milioane de oameni. national arena aka Steaua arena.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Sa se joace pe NA, toti vrem asta. Intrebarea mea de ce Argaseala si, mai ieri, Duckadam vorbesc si ,,dau asigurari". Nu e Dinamo gazda? Poate vor sa joace la... Arad.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.