Alte știri din fotbal
Ședință de urgență! Ciprian Ciucu vrea ca Primăria să scape de Arena Națională » „Statul nu este cel mai bun administrator. Ne produce pierderi”
24
Dramă la U Cluj » Macalou a plecat de urgență din România și nu joacă cu Rapid
0
Mircea Lucescu a suferit un infarct miocardic acut! A fost salvat de medici, acum e în unitatea ce tratează cardiaci critici
16
Ultimele vești despre situația medicală a lui Kennedy Boateng » Surpriză pentru „câini”
1
Știri din fotbal internațional
Joan Laporta atacă FIFA din cauza lui Raphinha: „Este șocant!”
0
Joachim Low, aproape de a prelua o națională calificată la Campionatul Mondial
0
Fostul arbitru de top Björn Kuipers, despre fiica sa grav bolnavă: „Eu fluieram undeva în lume, iar ea…”
0
Fostul atacant al lui Real și Bayern, internat de urgență în spital! » Mondial în pericol
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Un pompier a făcut infarct, după ce a aflat că va fi concediat de Ciprian ...
Libertatea
Cutremur la Pentagon în plin război cu Iranul: șeful Armatei SUA, forțat de ...
Adevărul
Comunicatul primarului Tiberiu Iacob-Ridzi, după investigația publicată de ...
GSP SPECIAL
Ucraina cumpără o fabrică strategică din România, veche de 75 de ani, cu ...
Libertatea
Sunt intr-u totul de acord cu tine,MI SE RUPE SUFLETUL CAND VAD CA SE DUCE TOT LA VALE INTR-UN MINUT,MUNCA DE O JUMATE DE AN,PACAT,PACAT,sper sa se ajunga la o reconciliere si sa se treaca peste acest incident!!!!
Cine il vrea pe Coman, sa stea joi acasa. S-ar putea sa vi-o luati pe cocoasa daca sunteti de partea lui! Si nu de la gigi si de la "ultrasi", si de la oameni ca mine care nu suporta nesimtirea si bataia de joc. Eu platesc bilet, eu urlu, eu fac deplasari, eu ma dau cu capul de pereti cand pierdem, eu am dreptul sa te injur de toti mortii si ranitii si tu trebuie sa stai drept in fata mea si sa-ti crape obrazu' de rusine. Inaptilor ! Adunatura de rahat ! Sa-i vad pe draghia, pe adrian grigore, pe calin, pe ciolacu, sa ma lase cu banii coman vanzatorul, nicolae grigore, finu surdu s.a.m.d
Cum pot Copos si Razvan sa spuna ca o sa ramanem noi, suporterii Rapidului, singuri? Oameni buni, voi, echipa si conducatorii o sa ramaneti singuri, nu noi. Cand stai ani de zile si mergi dupa echipa in deplasari si la final, indiferent de rezultat noi salutam galeria, fiindca ne-a placut meciul, sau atmosfera, si dupa un meci in care ne manifestam deazamagirea pentru jocul echipei si iesireile nervoase ale lui Coman, inseamna ca nu ne meritati. Jucati ca cizmele, nu exista constanta in joc, idei de joc, creativitate in constructie, idei in atac si voi ziceti ca ramanem noi singuri. Sunteti jalnici! Jumatate din prestatia noastra daca ati avea-o, luam titlul.
@dehasdeu Aparent, vorbesc degeaba ca n-am cum sa te scot din ale tale. O sa mai fac o incercare: 1. Spune-i cum vrei tu: spirit de turma, efect sociologic normal, reactie nervoasa, frustrare vizavi de jocul echipei, instinct....Cum vrei tu. Ideea e aceeasi: echipa nu joaca si Coman arunca cu sticle inspre galerie (cea care sustine echipa de ani de zile). Care ar trebui sa fie reactia? 2. Am dreptate din toate punctele de vedere. Si nu, nu scuipa nimeni, ca ar ajunge scuipatul nu mai departe de vecinul din fata. Nu-si arata nimeni organele genitale prin tribuna, ca nu suntem "spartani". Iti merge imaginatia prea departe.
...aceasta este o parere strict personala,de-a ta!sunt convins ca esti lipit de fotoliu meci de meci,deci nu o sa iti raspund,pentru ca nu am cui;)
Nu stiu ce varsta ai dar poate aia uzit si tu de National Arena fostul Lia Manoliul sau 23 August despre care vorbesc eu .pe vremea aia cand stadionul era cu gradene au fost momente cand au fost si aproape 100 de mii
Eu zic ca este o cacialma,care este problema ca,cativa oameni striga impotriva lui?sunt 10-15 idioti care dau tonul,iar ceilalti furati de atmosfera striga si ei dar pun pariu ca daca se intalnesc cu dani coman ii cer si autograful.Fiecare este liber sa strige ce vrea dar asta nu inseamna ca nu este si idiot,isi asuma meritele.99% din rapidistii din toata tara sunt alaturi de dani coman si echipa,singurii jucatori care merita injurati sunt cei care nu joaca nimic dar se pot revansa si ei jucand bine iar noi ne vom schimba parerea imediat,aici nu este inclus dani coman care joaca destul de bine,problema noastra este lipsa atacantilor atat numeric cat si de valoare.Provin din Banat si sunt apr
Nu stiu cine esti, nu stiu ce echpa susti dar o observatie mai buna ca asta venind din partea unui alt suporter nu putea fi.Respect pt cele afirmate...mai rar astfel de 'oameni'
De ce v-ati apucat tocmai acum sa-l contestati ? Daca nu oferiti o explicatie logica nu o sa inteleaga nimeni ce e in mintea voastra si se vor face fel de fel de speculatii aiurea ! Spuneti pe fata ce aveti de spus si aveti puterea sa ascultati si alte pareri . Mai exista si alte forme de protest decat violenta si limbajul trivial !
@hardstuffrealm 1. Exact ce spuneam! Efectul de turma. Fara sa ai macar bunavointa de a incerca sa intelegi ce a dus la acea situatie, tu automat ai perceput acel gest drept un afront la adresa suporterilor rapidisti. Ce mai conteaza ca i-au injurat familia timp de zeci de minute si omul a rabunfit?! Tot ce ai inteles tu a fost ca a aruncat cu sticla. 2. Aici ai dreptate cand spui ca "ai dreptul sa-ti manifesti nemultumirea vizavi de prestatia echipei", dar aceasta manifestare nu inseamna ca trebuie sa scuipi si sa injuri ca ultimul boschetar. Daca tot nu va convine cum joaca, de ce nu stati la un meci cu spatele? Asa nu se poate?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.