Știri din fotbal internațional
Qatar - Elveția » Jucătorul care nu primise viză inițial deschide scorul
3
Yaya Toure și-a găsit echipă! Fostul star de la Manchester City a semnat primul contract ca antrenor principal
0
Prins între două lumi la Mondialul din 2026 » Revelația din Superligă nu știe pe cine să susțină, Olanda sau Maroc: „Nu aș putea alege”
0
Bucuria Mondialului la întâlnirea dintre un polițist american și fanii scoțieni
0
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
Am spus eu ca o sa-i anuleze cartonasul
Dinamo-Steaua live pe SPORT-ACTUAL. T K.necesita inregistarea
ba gata fratilor,lasati sa joace si cu Cristea,sa vedem care e mai tare,,poate sa-l aduca si pe Raducioiu daca vor.
era plin de sange pe fata rapa nu ? nu dorea deloc sa traga de timp.poate sangele lui nu are culoarea rosie cine stie.
Ba ? Mai lasa-ma cu "is" ca imi strici gustul la cafea ...one sugar..one cream pls..!!
Ba ? Si eu m-am mirat in 44' cind in loc de royal army m-am trezit cu divizia horia closca si crisan si in loc sa auda CIMPOAIELE rasunind bucurestenii i-au vazut pe aia cum cintau la praz !!!!!
"Deciziile disciplinare luate de arbitru pe terenul de joc sunt definitive si irevocabile si nu pot fi revizuite de organele jurisdicţionale ale FRF/LPF/AJF." Nimeni nu a anulat cartonasul! I s-a dat drept de joc deoarece s-a constat ca arbitrul a acordat rosu eronat!
herea a fost suspendat 2 etape si asta are drept de joc :|...cum a zis vama: ATENTIE S-A INTORS borcea DE LA MIAMI:))) ... cainii pot canta "ole ole am apasat butoanele"
Din moment ce nu a meritat cartonasul de ce ar fi obligat sa stea? E o aberatie ce scrie in regulament! Daca i se scoala unuia sa cada si arbitru-i chior si da rosu atunci ala nu mai are voie sa joace 2 etape.
daca ne bateti si cu cristea atunci ce tot atat scandal.sa lasam sa se joace meciul si vedem cine e mai tare.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.