Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
Nu stiu cat de loser e Protasov, dar pt mine nu ramane in istorie jocul echipei, pe care nu putea el sa il imprime in 5 luni cat a stat. Pt mine ramane rusinea de a te scoate Rapid 15 din Cupa. Si nu inteleg ce deranjeaza atat adevarul? Omul a facut o insiruire a "performantelor" lui Protasov. Eu unul prefer sa joc urat si sa castig decat sa joci frumos si sa fii mereu pe locul 2 :). Sa speram ca la Astra o sa faca treaba, dar acolo e nevoie de un antrenor docil ceea ce nu cred ca o sa fie Protasov pt prea multa vreme.
fac pariu ca ziaristu asta voteaza cu ponta
Ce hater e omuletul asta. Da prietene, lumea il iubeste pe Protasov pentru ca echipa juca spectaculos. Trofeele sunt trofee, victoriile raman peste ani...dar CALITATEA jocului... asta n-o uita iubitorii fotbalului frumos niciodata. Daca si asta e text jurnalistic, inseamna ca trebuia sa picam toti la bac, la proba orala la romana.
Daca Protasov, in urma rezultatelor mentionate denota ca este un loser, sunt curios ce ar mai spune autorul la o analiza a "izbanzilor" "fiarei" Lacatus, ...ori ale "regelui" Gicutza!÷)))
fiule,ti-ai incercat norocul cu articolul asta!N-a fost sa fie!Ai vazut si tu reactia iubitorilor de fotbal!Asa ca,daca cel putin 3 oameni itoi spu ca esti beat,mergi la culcare!Tie ti-au spus-o mult mai multi!Q.E.D!
÷))) asta cu electoratul oisto-psd-ist e tare de tot! Lol!
un articol mai mult decat rautacios!Chiar asa de multi prieteni are Isaila in presa?
Cu Rapid Electromagnetica au jucat cel mai spectaculos!÷))
Dur articolul. Dar argumentat si bine scris!
Iti dai seama :)))) Acum Rapid 1 e cu 67890484274837483 clase sub Rapidul ala 2 :))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.