Alte știri din fotbal
Basarab Panduru: „Dacă nu erau amicale, nu eram de acord cu convocările lui Hagi”
0
Mihai Stoica a descifrat selecția lui Gică Hagi: „Mulți se întreabă de ce nu e Rus...”
0
Olimpiu Moruțan a reacționat după revenirea în circuitul echipei naționale
0
CFR Cluj - FC Argeș » Ardelenii sunt cu gândul la vacanță, piteștenii speră la locul 5: Start de meci
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona îi prelungește contractul fundașului: nu a mai prins minute din 2025
0
Oficial! Leo Messi a devenit al doilea jucător miliardar: „Fotbalul are însă o dată de expirare. Îmi plac afacerile”
0
David Moyes i-a pus gând rău lui Tottenham: „Mi-ar plăcea să mențin West Ham în Premier League”
0
Încă o vedetă și-a anunțat plecarea de la Real Madrid: „Bernabeu va fi mereu casa ta”
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
0
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Cum a schimbat creșterea TVA pentru locuințe noi piața imobiliară. „Oamenii ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Si urmeaza sa castige un nou titlu de campioana
Serios?? singura pista de atletism este la Dinamo, nici macar aia de la Arena Nationala nu mai este functionala, cred ca este in reparatii.... si aia de la Dinamo desi plata este modica, nu este gratis. Cand ai patinat ultima oara pe un patinoar serios? sau sa inoti intr-un bazin olimpic??? Nu-mi pasa mie de "suferintele" becaliotului, dar nu, Bucurestiul nu are baze inchiriabile pt mai nimic.... sunt cateva la fotbal si cam atat.
Cu un patron diliu, cu un antrenor fără bac și licență Pro, fără teren, siglă și nume, Stelei i se opun echipe umflate de presă, cu patroni în frac și papion, cu antrenori doldora de doctorate și licențe Mastercard, cu stadioane de lux, cu galerii gălăgioase, cu sigle și nume aureolate de... nimic. Și, vai, o să fie tot ca în ultimii ani!
Iti zic prieteneste nu sunt *** inteleg din prima da negoita e presedinte la psd bucuresti stiam de la tv asta, apoi cu apartamentele ne-ai zis de 1000 ori am inteles din prima nu ma intereseaza, la intrebarile mele nu raspunzi? si tacerea e un raspuns apropo! p.s bakunin cu *** nu discut!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Negoita este presedintele comunistilor PSD Bucuresti! Saptamana asta ANAF a scos la licitatie 60 de apartamente ale lui Negoita care nu si-a platit impozitele de 8 ani!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fecesebeu a ajuns sa fie refuzata si in sectorul agricol ilfov, judetul de provenienta :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) decat divin!
Echipa nimanui... Fara casa, fara identitate, fara suporteri... Simpla spalatorie de bani murdari.
si tu ai devenit stelist ca te-au refuzat aia la admitere la stefan gheorghiu, hai sa o dam pe fata daca tot suntem mafioti nu? dusa a facut stefan gheorghiu si zice ca a facut ase, tu te-ai vopsit stelist, actualmente fecesebist dupa ce ai picat admiterea, iar dupa 90 fiind *** te-a platit ciuma rosie sa faci propaganda!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Oriunde numai in Ghencea nu!mai bine pe drumuri decat sa faca MAPN bani de pe urma echipei de fotbal!adio mapn,adio csa.steaua nu este a voastra!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.