Alte știri din fotbal
Adrian Mihalcea: „Nu avem un handicap față de CFR Cluj. Nu mă simt inferior, nu am de ce!”
0
Adrian Porumboiu contrazice verdictul din studio, la faza penalty-ului solicitat de Dinamo cu Farul
1
Ioan Varga, după ce Pancu a dus-o pe CFR la porțile play-off-ului: „Nu vreau vrăjeli de-astea”
1
Protest în direcția lui Gică Popescu la Farul - Dinamo!
0
Știri din fotbal internațional
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
0
Manchester City - Newcastle, în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei. Marmoush a deschis scorul
0
Inter - Torino, pentru un loc în semifinalele Cupei Italiei
2
„Micul Messi”: la 15 ani se antrenează cu prima echipă a lui Manchester United
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
dute si fuceo pe mata... tarani cocliti, nu mai comentati, daca esti asa pizdoos hai in peluza timisoarei si spuneti parerea!!!
taranule, daca nu sti taci, ei au fost retrogradati pt BLATURI
Juventus Torino, Olimpique Marseille, sunt numai 2 dintre echipele cu nume si cu greutate in fotbalul european, care au fost retrogradate chiar daca au iesit campioane in tarile lor si nimeni nu s-a milogit sa fie reprimite. Dar romanul, trebuie sa se faca de ras, pe oriunde, indiferent ca e trepadus sau parlamentar. La ce trebuia sa iasa ala in fata si sa se milogeasca de la sediul PE?
In curand vom avea si arestati la FRF sa ne explice pariurile facute pe OTELU in asia si in bosnia , sunt implicate si mafia pariurilor din italia si mia multe tarii facand parte la pariuri marsave , decand Becalizarea o venit in fotbal nici o performanta decat scandal si injuraturii , este un joc de la FRF ! erau vb de 250 mil euro care se impartea la mai multe clanurii TIMISOARA TREBUIA EXECUTATA OBLIGAT FORTAT INTRUN MOD SA IA CAMPIONATU OTELU SI DACA NU IL LUA ERA PROBLEMA RETROGRADARII SA POATE RECUPERA BANII PARIATI ESTE O MAGARIE MARE , CITITI PRESA DIN ASIA SI MARSAVILE CE SE FAC IN TARA NOASTRA DE CATRE FRF SI PARIURI FACUTE CU URZICENII CU OTELU ! RUSINE RUSINE MARE !
busoi asta cere ca poli sa treaca din liga a 4-a in liga 1 ? batut in cap : echipa la care (probabil) se refera este fc timisoara iar politicul n-are treaba cu fotbalul (uefa probabil va fi foarte "incantata" de prostiile pe care le debiteaza alesii poporului) !
Frumos gestul lui.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.