Alte știri din fotbal
Pleacă de la FCSB! Ultimele decizii ale lui Gigi Becali l-au convins să își caute o altă echipă » Sunt negocieri tot în Superliga
0
Metaloglobus - Csikszereda, derby-ul „suferindelor” din Superligă » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
FRF pregătește planul B: Gheorghe Hagi, prima opțiune dacă Mircea Lucescu nu poate continua! Detaliile deciziei
6
Ionuț Mazilu, fostul golgheter din Liga 1, spulberă mitul marii probleme a lui Costel Gâlcă: „Rapid a fost pragmatică”
0
Știri din fotbal internațional
Manchester City - Newcastle, duel în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
0
Boluspor - Alanyaspor, în Cupa Turciei » Ianis Hagi e titular: gol anulat, minutul 5
1
S-a activat scenariul revenirii Rusiei! Primul pas oficial către participarea la Jocurile Olimpice din 2028
0
A dat lovitura! » Fratele lui Malcom Edjouma a fost prezentat la o echipă de top din Franța
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Primele declarații ale Corinei Tarniță despre legătura cu Jeffrey Epstein. ...
Libertatea
La ce temperatură să setezi centrala dimineța, când pleci de acasă
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
Nu, voiam să văd anumite chestii de la jocul acela, dar vorba ta, nu are nici un rost să imi stric ziua. =))))))))
Vezi ca mai are de jucat si finala mica ....dar mnah ..cica merge Anghelache in Africa sa il invoiasca pentru a fi in lot in urmatorul meci de Marbella Cup.
Pe bune acum serios . Mereu le spun la stia ai mei ca in mijlocul romaniei se afla deja avioane F 16 facing russia . Le place cind aud . Pe ei pe mama lor !!
si daca ala va veni dai bir cu fugitii de pe acest site ??? e o parere personala pentru ca vad asa mari criticatori de natura moarta care este acest fenomen numit fotbal, cand va aud cu bazaconiile ca nu putem sa-i suportam salariu, bre Pustai la rapid in contract are salariu cat toti antrenori din liga 1, deci si peste galma care este la fcsb intr-o aliura convenabila ( din punct de vedere financiar) cum pana panelor nu putem sa-i dam lui bokila 12.000 cel putin daca lui tamas am putut sa-i dam 15.000 ??? nu are logica man, dar nu te stresa, i-a un snickers ca am vazut ca esti obosit, esti obosit si in comentarii, gata, adios !!!
oui, biensur ! tu est Charlie, ca va.... mais... Charlie Chaplin de Gsp ! pas non ?
Bai gymd, te bazezi pe ceva cind spui ca vine asta, sau bagi din top? Daca te uiti la interviu, Mustivar spune ca Bokila ar vrea sa revina in Romania dar in primul rind la steaua, din cauza de bani, lasa-ma cu stirile pe care le scriu astia, cu chestii scoase din context? Si apoi de ce sa-i dea un salariu foarte mare astuia pina in vara, ce nevoie avem acum, pentru ce obiectiv jucam? Nu spun ca nu mi-ar placea sa vina in conditii ok, dar nu sa se faca eforturi foarte mari pentru el. Capisci?
Se scrie du-te, sper să nu mă trimiți acolo și pe mine pentru observație. =)))))))
Pentru pilotii romani facing russia le-am pregitit in i Thunderstruck...ac /dc . Mama lor de sovietici !!
Je suis Charlie :))))
dar, tot n-am inteles dc te intereseaza..)) esti sado ?.>)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.